reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pazdziernikowe dzieciaczki 2007

reklama
Witam wszystkie październikowe mamy 2007 :-) Moja córeczka urodziła się 24 października 2007 roku. No a w styczniu pojawi się jej rodzeństwo. Chciałabym zapytać mamy które mają dzieci w podobnym odstępie czasu, jak sobie radzicie? Albo może mamy któe będą miały dziecko, czy boicie się, że sobie nie poradzicie? Ja sie strasznie boję... Ale mam takącichą nadzieję, że wszystko się ułoży...
 
ANIA witaj ja mam synka z 8 paxdziernika a na ok.14 styczen drugą dzidzie:-)i nie nie obawiam się że nie poradze sobie nasze dzieci bedą miały fajny kontakt bo nie jest za duża różnica w wieku no i tez nasze pierwsze dzieci będą na tyle duże aby zrozumieć co nie co :tak:głowa do góry i życze miłego porodu;-)ps.na jaki termin masz(zapraszam na wątek styczniówki 2010):-)
 
Witam wszystkie październikowe mamy 2007 :-) Moja córeczka urodziła się 24 października 2007 roku. No a w styczniu pojawi się jej rodzeństwo. Chciałabym zapytać mamy które mają dzieci w podobnym odstępie czasu, jak sobie radzicie? Albo może mamy któe będą miały dziecko, czy boicie się, że sobie nie poradzicie? Ja sie strasznie boję... Ale mam takącichą nadzieję, że wszystko się ułoży...
Witaj Aniu! Mój Piotruś urodził się 25 października 2007 :-) A jak twoja córa ma na imię?
Nie bój się, na pewno wszystko będzie ok. Tyle kobiet na świecie ma więcej niż jedno dziecko i jakoś sobie radzą, to dlaczego akurat ty miałabyś nie dać rady :confused: :-D
Zaglądaj do nas często. :tak:
 
Witam wszystkie październikowe mamy 2007 :-) Moja córeczka urodziła się 24 października 2007 roku. No a w styczniu pojawi się jej rodzeństwo. Chciałabym zapytać mamy które mają dzieci w podobnym odstępie czasu, jak sobie radzicie? Albo może mamy któe będą miały dziecko, czy boicie się, że sobie nie poradzicie? Ja sie strasznie boję... Ale mam takącichą nadzieję, że wszystko się ułoży...

Czesc Aniu:blink: Super, ze bedziesz miec drugie malenstwo:-) Poradzisz sobie, zobaczysz. Grunt to myslec pozytywnie a wszystko sie ulozy:tak:

Kochane zrobiłam dziś test iiiiiiiiiii SĄ DWIE KRESKI:-Djesteśmy tacy szczęśliwi udało się:-)teraz tylko o siebie dbać i donieść ciąże:tak:

Gratuluje Patrysiu, baaaaaaaaaaardzo sie ciesze :-):-):-)
Tez chce drugiego dzidziusia :-D

Dziewczyny, co robilyscie przez ostatnie wolne dni:confused: My wykorzystalismy dlugi weekend na pobyt u dziadkow. Bylo duzo smiechu, zabawy i zwierzatek :-D Emi slicznie bawila sie z 2-letnia Liwia:tak:
Nastepny roboczy tydzien tez bedzie krotszy:tak: Weekend zacznie sie juz w czwartek. Wyjazd murowany:-):-):-)

My bylismy na 3 urodzinach kuzyna Kajusi. Impreza dzieciaczkowa na wolnym powietrzu, w to mi graj :-D
Akwarelka, a z jakiej okazji ten dlugi weekend :confused:

Pozdrawiam:happy2:
 
Ostatnia edycja:
Witaj Aniu! Mój Piotruś urodził się 25 października 2007 :-) A jak twoja córa ma na imię?
Nie bój się, na pewno wszystko będzie ok. Tyle kobiet na świecie ma więcej niż jedno dziecko i jakoś sobie radzą, to dlaczego akurat ty miałabyś nie dać rady :confused: :-D
Zaglądaj do nas często. :tak:

Moja córcia ma na imię Zuzia, no mam nadzieję, że wszystko będzie dobrze, że jakoś się ułoży.
 
Witam wszystkie październikowe mamy 2007 :-) Moja córeczka urodziła się 24 października 2007 roku. No a w styczniu pojawi się jej rodzeństwo.
Witam nową mamę :-)
Nie denerwuj sie napewno sobie poradzisz.

Borys mi pokasłuje. Zrobiłam mu surop z cebuli. Benjamin tez kaszle. Nadja ma katar :-(
Nie wiem gdzie oni się tak poprzeziębiali.
Póki co Benjamin chodzi do przedszkola. Z bliźniakami byłam tez dzisiaj na zajęciach, ale mini przedszkole w czwartek odwołałam.
Już się nie mogę doczekać kiedy mąż wróci.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry