reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pazdziernikowe dzieciaczki 2007

reklama
WITAJCIE KOBITKI:-)
Mój synek urodził się 08.10.2007 r ;-):-D
Śliczne nam słonko wychodzi:-D
POZDRAWIAM WAS WSZYSTKIE!
 
Tak wogóle planujemy tak od lipca o drugie dzieciątko:-):tak:A ja mam 22 lata Dominis to na suwaczku widać;-)Mój Dominis to taki grzeczny chłopiec,ale też potrafi dać w kość:-D
 
WITAJCIE KOBITKI:-)
Mój synek urodził się 08.10.2007 r ;-):-D
Śliczne nam słonko wychodzi:-D
POZDRAWIAM WAS WSZYSTKIE!

Witam nowa mamusie :happy: Wiesz, moze nas mniej tutaj ostatnimi czasy ze wzgledu na sloneczna pogode wlasnie :tak: U nas dzisiaj bylo dosyc slonecznie i 15 stopni (Wroclaw) wiec bylysmy na dwoch dluuuuuuuuuuuuuugasnych spacerkach :-) A ty jak spedzilas dzien? Mam nadzieje, ze Dominikowi w koncu poprawil sie humor.? :happy:
 
Czesc dziewczyny. U nas tez dzis bylo calkiem ladnie wiec i my praktycznie caly dzionek spedzilismy na dworzu. No i w koncu udalo mi sie umyc okna przed swietami!! Przy moim urwisie to nie lada wyczyn. Milej nocki i udanych spacerkow jutro. A i jeszcze mam takie pytanko - szczepilyscie moze swoje dzieciaczki przeciwko ospie?
 
DOBRY WIECZOREK:-)
KAYCI tak poprawił się humorek:-)ogólnie byłam w domku bo mój mąż nam robi łazienke co czasem coś pomogłam podać itd.;-)
Tak pogoda się zrobiła nam na wiosne:-DDominiś uwielbia zabawy na świerzym powietrzu:tak:szaleje nieziemsko biega tu i tam:-Da ja za nim:-D
DOBRANOC KOBITKI I DO JUTERKA;-)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
EFIKA ja szczepiłam tylko na Pneumokoki a przy drugim dziecku także chce na to i dodatkowo Rotawirus bo widze jak mój synek to mniał z 2 razy i się meczył niesamowicie przy tym:baffled:
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Do góry