reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pazdziernikowe dzieciaczki 2007

Dzielo Kajki :-)
 

Załączniki

  • papirus.jpg
    papirus.jpg
    34,4 KB · Wyświetleń: 29
reklama
No, zgadzam sie z wami dziewczyny:-) Zabawa nasionami jest super:-D Na czyjes tam urodziny Kaja zrobila obrazek nasienny. Super wychodzi. Potrzebna jest tylko tacka ze styropianu ( mozna wykorzystac po miesie, grzybkach lub innym jedzeniu), klej plynny przezroczysty i kolorowe nasiona. Po zabawie zupke z nasion zostawia sie do wyschniecia i obrazek gotowy.

Myszunia lapka wyszla profesjonalnie:tak:
 
No no, Kajka to zdolniacha jest :tak:
U nas dziwna noc była. Piotruś obudził się o 3:00 w fantastycznym nastroju i chciał się bawić :baffled: Dałam u pić, zgasiłam światło i kazałam spać. Zasnął, ale jeszcze przez dobre pół godziny gadał bardzo głośno sam ze sobą :szok:
 
reklama
Z tym buntem dwulatka to calkiem mozliwe. Emi odkryla ostatnio moc slowa "nie" :baffled:
Bunt dwulatka to dopiero się zacznie:-D
-nie chcę się kąpać
-nie chcę myc głowy
-nie chcę się ubierać
-nie chcę tego jeść
-nie chcę obciąć paznokci
-nie chcę wracać do domu
- mama goń mnie itd, itd ;-)
 
Do góry