reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pazdziernikowe dzieciaczki 2007

reklama
efika ale masz fajnie, moje jeszcze nigdy tak długo nie spały. A o której Kubus chodzi spać, że rano tak długo spi ??

akwarelka wózek udało nam się od razu w ten sam dzien naprawic, więc mogłam na następny dzień wyjść na spacer.

RENIFER_24 współcuję ci tych wymiotów :baffled: Fajnie by było jakby faktycznie córcia była :tak:

Ja dzisiaj całe popołudnie spedziłam tylko z Benjaminem. Mąż został z maluchami, a my po przedszkolu poszliśmy do kolegi z przedszkola, żeby chłopcy się pobawili. Odpoczęłam troche od tych moich dwóch urwisów.
 
hej dziewczyny, widze ze pusciutko?
Greti moj urwis chodzi spac pomiedzy 20 - 21 w zaleznosci o ktorej spal popoludniu i jak dlugo. Zazwyczaj budzi sie 8 - 9 rano ale jak sie obudzil przed 10 to tez bylam zdziwiona. Jak byl mniejszy to 6 rano podudka i nie ma zmiluj. A teraz maz na spacerku z Kubusiem wiec ja odpoczywam... przy garach.
No i oczywiscie wszystkim Mama wszystkiego naj w dniu kobitek:-)
 
I ja życzę najlepszego drogie kobietki! :-)

myszunia, to dobrze, ze Piotruś się nie zraził do nocniczka :tak:
Włoski mu zcinałaś maszynką, czy nożyczkami ??
Ja moim robiłam podstrzyżyny, ale takie drobne, bo oni i tak mają słabe włoski.
Za to Benjamin miał od początku bardzo grube włosy. Pierwszy raz u fryzjera był jak miał 6 miesięcy.

Podcinałam nożyczkami. Myślę, że maszynki bardzo by się bał, bo on wszelkich bzyczących sprzętów się boi - suszarka do włosów, mikser, blender, że nie wspomnę o odkurzaczu. :baffled:

Teraz jeszcze spi... z butem i szczotka do wlosow. Jej nowymi przytulankami :baffled:

Ale się uśmiałam z tych przytulanek :-D

a dziękuję :-D cały tydzień nie wymiotowałam, a tu dziś powtórka z rozrywki :wściekła/y:
jesli chodzi o płec to na 70 % bedzie córunia ;) :-):-):-) troche za wczesnie na dokładną diagnoze bo miałam usg w ten wtorek...
bardzo chciałabym miec córeczke, choc wczesniej marzył mi sie synek... gdyby była córka to nie musiałabym rodzic po raz trzeci:rofl2: parka by mnie zadowoliła...

Super, że córeczka. 70% to bardzo duże prawdopodobieństwo! Ja zawsze chciałam mieć parkę, więc następnym razem mam nadzieję, że będzie dziewusia! ;-) Chociaż chłopiec też by mi nie przeszkadzał ani troszeczkę :-D

Piotruś dziś miał dzień słodkości. Rano dostał naleśnika z bitą śmietaną, a po południu odwiedzili nas jego chrzestni no i przynieśli mu lizaka. To by pierwszy lizak w jego życiu i smakował mu, oj jak smakował :-D. No i jeszcze skorzystał z okazji i podjadł sobie ciasteczek z talerzyka :sorry2: Mam nadzieję, że nie będzie miał problemów z brzuszkiem przez te słodkości. :baffled:
 
Ja Borysowi muszę podciac włoski, bo z tyłu wygląda jak Waclaw Neckarz, tylko, ze ja tnę naszynką. Nożyczkami podetnę Nadusię jak się da:-D
Benjamim prawie od zawsze do fryzjera chodził. Raz chciałam mu zciąć włoski maszynką i mi się nakładki popieraczyły i dziecko wygoliłam prawie na łyso. Od tej pory Benjamin jest oddawany w ręce profesjonalistów:tak:
 
reklama
myszunia Waclaw Neckarz, czy inny Czech :-D Wygląda jak Czechw latach 80-tych- na górze mało włosów, za to z tyłu długie jak u dziewczynki.

Anabuba dzięki za zaproszenie. Pewnie skorzystam :-)
 
Do góry