reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe brzuszki <3

Tez na taka dlugą suknię sie czaję ale jak zmierzylam raz czarną to wygladalam strasznie poszerzala mnie tak jakos..
 
reklama
Oo ja tez marze o dlugiej szarej, nigdzie nie ma :( kupilam ostatnio na all ale ma dupiaty material strasznie majtki sie odznaczaja nawet cieliste:(
 
No ja sama nie umiem szukać, ale moja mama ma znajoma która prowadzi taki sklep i czasami może sobie wyjmować ubrania prosto z worków, jeszcze nie przebrane;)
 
Śliczne brzuszki dziewczyny! Widać zmiany z tygodnia na tydzień :) Najbardziej u @poziomki, wyskoczył okrąglutki :D

@gnidka jestem fanką Twojego brzuszka :) Tak dobrze czujesz małe, że wiesz, z której strony która ma głowę/ nogę? Ja czuję już nawet takie mocniejsze ruchy mojej księżniczki (czasem mam wręcz wrażenie, jakby cała zrobiła salto :)), ale nigdy nie domyślam się nawet jaka to cześć ciała... ;)
 
reklama
Dokładnie! Brzuszki super!!!
A co do ułożenia dzidzi to czy Wasze pociechy są juz w pozycji pionowej?!??
Wczoraj na wizycie coś lekarz wspomniał podczas usg ze "jeszcze" leniuszek leży sobie.
Jak to jest u was??

Sent from my D2303 using Forum BabyBoom mobile app
 
Do góry