reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2015

Ania_Beata no ja też nie wiem co myśleć jeśli ciąża tak wolno sie rozwija... czy lekarz mówił coś niepokojacego? Zlecił jakies dodatkowe badania? Mam nadzieję że jednak wszystko będzie ok, może jakieś zawirowanie hormonalne?
 
reklama
Akatsuki, no więc lekarz powiedział, że gdyby dziś nadal nie było widać zarodka, to miałby pewność, że ta ciąża się nie rozwija. Dziś zobaczyliśmy zarodek, pęcherzyk żółciowy, więc ciąża rośnie. Mówił, że może być to spowodowane późniejszą niż nam się zdaje owulacją. Mogłam mieć np. dwie owulacje (czasem tak się zdarza) i ta druga - późniejsza zaskoczyła, mogły plemniki długo przetrwać w sprzyjających warunkach. Badań na razie mi nie zlecał żadnych, na razie czekamy, bo jego zdaniem niewiele więcej można zrobić. Jeśli zobaczymy za tydzień serduszko, to po prostu przyjmiemy, że ta ciąża jest późniejsza niż zakładaliśmy pierwotnie. Bo będzie czarno na białym. Ale oczywiście ile we mnie niepokoju, to pewnie umiesz się domyślić. Stresu co niemiara. Dwa tygodnie przeleżałam w domu, krwiaki się wchłonęły, więc nie ma przeszkód, żeby wrócić do pracy. Tylko senna ciągle jestem.
 
Ania_beata-wszystko Bedzie dobrze jak by cos bylo nie Tak lekarz. By to odrazu zobaczyl glowa do Göry nie smutaj[emoji4]

Wszystkim pozostalym gratuluje udanych wizyt!![emoji182]
 
Witajcie dziewczyny, gratuluje Wszystkim nowym przyszłym mamom.
Napiszcie proszę czy też boli Was podbrzusze? Nie wiem czy mam się martwić, czy to normalne.
Miałam iść na USG w czwartek, ale w końcu zadzwoniłam i umówiłam się na jutro,czyli 6tc6d
U lekarza byłam tydzień temu, nie zlecił ani badania krwi, ani innych i teraz jest na urlopie......
Nie chcę się nakręcać ale strasznie chciałabym usłyszeć serduszko, bo jakoś to wszystko mało realne dla mnie jest cały czas.
I najgorszy ten problem ze spaniem, niby w ciąży powinnam być zmęczona i senna a ja jestem ciągle poddenerwowana i bardzo źle sypiam.
 
Hej Kamelka - mnie pobolewa podbrzusze. Takie bóle menstruacyjne. Czasem słabsze, czasem mocniejsze, czasem wcale. Tak jak przed @. Ale to normalny ból, macica się rozciąga i przygotowuje do nowej roli.
 
reklama
Mnie w pierwszej ciąży od czasu do czasu bolało podbrzusze na początku, ale to tak jak Ania_Beata mówi, macica się rozciąga. Teraz jeszcze objawów u mnie brak, w sumie to gdyby nie to ze wczoraj poleciało mi mleko z piersi to pewnie bym jeszcze nie robiła testów :-) W sumie myślałam że może po Tymku mi zostało jeszcze ale wcześniej nie miałam go czym karmić praktycznie. No więc stwierdziłam ze sprawdzę hihi
 
Do góry