reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2015

buba mała różnica medzy dziecmi jest super, ale duża tez jest fajna,
jest wtedy lżej bo starszy juz pomoże, duzo zrozumie, ja mam pomiedzy 1 a drugim synem 15 lat róznicy a pomiedzy 2 a 3 19 miesięcy
 
reklama
buba mała różnica medzy dziecmi jest super, ale duża tez jest fajna,
jest wtedy lżej bo starszy juz pomoże, duzo zrozumie, ja mam pomiedzy 1 a drugim synem 15 lat róznicy a pomiedzy 2 a 3 19 miesięcy

Tak, tak duża różnica jest super dla rodziców. Nasz syn jest prawie całkowicie samodzielny. Ogarnia sam posiłki,zostaje w domu jak nie chce z nami gdzieś tam iść, do sklepu pójdzie, z psem na spacer - więc mega pomoc ale z młodszym rodzeństwem nie będą mieli zbytnio o czym gadać na początku ;-)
 
Zdrówka życzę!!
U mnie pamięć fatalna...dobija mnie to. Trudno ogarniać jak co chwilę trzeba sie zastanawiać co się miało zrobić....
Widzę że sporo jaest was dziewczyny które mają małą różnicę wieku, powiem szczerze że zazdroszczę bo dla dzieci to super sprawa!

Niby super sprawa dla dzieci, ale ciągle myślę jak ja podołam, no ale sama się na to pisałam i muszę dac radę :)

Aaaaaaa..... a ja czekam na wieści!

Wróciłam od lekarza właśnie, no i nic - wirusówka jakaś, jeśli do środy nic się nie zmieni, to dostanę antybiotyk. Tymczasem *spam* i apap i zbijać temperaturę poniżej 38 stopni.
Także pozostaje czekać.

Szybko zdrowiej :)

U nas jest SERDUCHO!!! z OM termin wyszedł na 30.09, a z USG 5.10, z moich wyliczeń na 2.10, wiec zobaczymy kto miał racje hehe, poza tym wszystko ok, następna wizyta 23 marca
 
dolga super wieści!!!!!!

ja odliczam sekundy do mojego USG :) jeszcze nigdy chyba mi się tak nie dłużyło... ahhh :)

skacze mi ta temperatura ciągle... ciekawe czy to normalne... z rana ciągle mam równe 37,00 a w ciągu dnia raz 37,4 raz spada i znów rośnie... nie ogarniam, po 16 mam dostępny czat z położną to zapytam co z tym fantem zrobić...

A w ogóle jak mnie dzisiaj w brzuchu pociągnęło... prawy jajnik jakgdyby pociągnął tępym bólem do dołu, aż usiąść musiałam, trwało to chwilę na szczęście.. ja nie wiem, codziennie boli inaczej :p
 
mała różnica wieku jest dobra dla dzieci i przerąbana dla rodziców - nie ma się co oszukiwać. Co do kontaktów między rodzeństwem to ja mam porównanie, bo mam siostry 2,4 i 10 lat młodsze. I o ile z dwiema pierwszymi to jeszcze mam o czym gadać to z młodszą o 10 lat już ciężko. Całkowicie inne etapy życia - ja mam męża, dziecko, pracę, szkoły dawno skończone...żyję samodzielnie, a młoda za miesiąc ma 18-stkę i zupełnie inne sprawy w głowie. Ciężko znaleźć wspólne tematy. Zawsze byłam dla niej bardziej opiekunem niż partnerem.
 
Dolga - super! Gratuluję! Ja pierwszą wizytę u gina (połączoną z usg) mam 25.02. Ale z doświadczenia z pierwszą ciążą wiem, że nie ma co się spieszyć z ginem ;-). Wtedy taka byłam niecierpliwa, że niepotrzebnie wydałam kasę na dwa pierwsze usg, bo za wcześnie i tylko pęcherzyk było widać. Cóż, praktyka ciążowa czyni mistrzynię ;-) .
 
reklama
Dolga gratuluje serduszka, super

dziewczyny ja sie cały czas bede upierac, ze z 2 dzieci z małą róznicą wieku wcale nie jest ciężko, oczywiuście
duzo zalezy od dziecka, najmłodszy miał 6 dni, starszy 19 miesiecy jak M pojechał do pracy ( przyjezdzał tylko na sobote i niedzielę)
pracowałam w domu praktycznie cały czas i wcale nie wspominam tego źle
Fakt , ze czasu wolnego za duzo nie miałam, ale wszytsko się da poukładac, zeby było dobrze
 
Do góry