reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2015

reklama
Poszukałam, ostatni wynik bety 26 stycznia to coś w granicach 3547. To wskazuje 5/6 tydzień ciąży. A dziś? CRL 4,8 mm co wskazuje na max 6 tydzień. No nijak nie wychodzi nic. :no:
 
Wszystkim gratuluję udanych wizyt i serduszek ja wkoncu jutro niemogę sie doczekać:-) bóle brzucha się zdarzają tak jak inne dziewczyny pisały wszystko się tam przygotowuje na lokatora wkoncu trochę będzie ważył, Ania-Beata mam nadzieję że się ułoży i fasolka nadgoni napewno będzie oki:-):-) a co do różnicy wieku ja chciałam żeby było dwa lata no ale chcieć nie zawsze móc pół roku starań i będzie równo 3 lata bo synek z września mam nadzieję że sie dogadają, sama mam brata rok młodszego i mamy super kontakt, dziewczyny ja już w łóżku padam dzisiaj pewnie jak większość z was:-) miłego wieczoru
 
Juszka u mnie tez obawy są ciągle tymbardziej, że mój maluch to nie takie złote dziecko ;)

Mroowkaa ja tez mam siostre 2 lata starszą i dwie 7,8 lat starsze i to fakt, że lepsze kontakty miałam z tą 2 lata starsza, ale teraz mówiąc szczerze jak już wszystkie mamy rodziny to ze wszystkimi nieźle się dogaduję tzn dogadywałyśmy się zawsze ale jakoś czesciej sie spotykamy itp :)

Ha! Pięknie! Zazdroszczę Ci bardzo! Szybko masz kolejną wizytę... czemu tak?
+

a czy ja wiem czy szybko, za 5 tygodni, to w poprzednij ciąży częściej chodziłam, a tak w ogole musze iśc po zwolnienie, bo mi się macierzynski konczy

Jestem po wizycie Niunio żyje, widziałam serduszko, jestem tak szczęśliwa ze nie da sie opisać!
Odpisze więcej jak wrócę do domu ;) aaaaa ;)

Gratulacje serdeczne, mamy dzisiaj same dobre wieści :)

Super! Masz zdjęcie? Wrzucaj!

ooo i ja wrzuce ale może jutro ;) mojego dziubaska hehe
 
i ja melduję się po wizycie :-) wszystko wygląda dobrze lekarz wyznaczył termin na 9.10.2015 - czyli o jeden dzień później niż wychodziło z moich obliczeń ;-) no ale i tak życie pokaże jak wyjdzie :tak:

Juszka i jak mężo zareagował?:-)
 
Dziewczyny wrzuccie mi w pw jak jesteście zapisane na fb bo tworzę tajną grupę na prywatne rozmowy zdjęcia i wszystko czego nie mamy ochoty ujawniać na forum ;) nie wiem czy wiecie ale tu każdy może nas czytać nawet bez logowania. Jak zechcecie dołączyć to was dodam- piszcie w pw
 
A jak ktoś nie ma FB? Bo tu na forum też można grupę prywatną założyć i nie będzie miał do niej nikt odstępu poza zapisanymi dziewczynami.
 
Poszukałam, ostatni wynik bety 26 stycznia to coś w granicach 3547. To wskazuje 5/6 tydzień ciąży. A dziś? CRL 4,8 mm co wskazuje na max 6 tydzień. No nijak nie wychodzi nic. :no:
No cóż... U mnie to podobnie wyglądało. I powiem Ci, że czytałam szukałam w sieci historii podobnych do mojej - i tak około 50/50 - część niestety okazywała się na minus, a część na plus. U mnie wyszło na minus. Ale u Ciebie akurat może wyjść na plus. Pozostaje Ci tylko czekać, chodzić do lekarza (ja chodziłam raz na tydzień) i po prostu mieć nadzieję, że będzie ok. Jeśli nie będzie to spróbujesz jeszcze raz. Tak musisz do tego podchodzić... innej możliwości nie ma.
Kiedy chcesz iść na usg teraz?

a czy ja wiem czy szybko, za 5 tygodni, to w poprzednij ciąży częściej chodziłam, a tak w ogole musze iśc po zwolnienie, bo mi się macierzynski konczy
(...)ooo i ja wrzuce ale może jutro ;) mojego dziubaska hehe
No kochana napisałaś, że masz wizytę 23 lutego :) A to za tydzień :) Dlatego spytałam.
Nie dostałaś zdjęcia z usg od lekarza?
 
dreamgirl teraz USG mam właśnie za tydzień. Też w poniedziałek. A u Ciebie w ogóle się ciąża rozwijała czy rozwijała się takim właśnie dziwnym tempem?
 
reklama
hej :)
Ja już w domku, miałam do przejechania pawie 200km. Lekarz powiedział że wszystko wygląda super, widziałam główkę i resztę i bijące serduszko. Usg robione przez brzuch, żeby niepotrzebnie Maleństwa nie promieniować. Wg usg ciąża młodsza o 5 dni.Kolejna wizyta za miesiąc. oczywiście się poryczałam ze szczęścia :) Pan Tata zadowolony bardzo [w końcu ;p] przytulał się do brzucha i mówił że to na pewno chłopak :D Jak lekarz usłyszał gdzie pracuje to dał mi absolutny zakaz, dał mi zaświadczenie że mają mi zmienić stanowisko pracy z zakazem pracy przy odczynnikach chemicznych, czyli nie wiem co j w tej pracy teraz mam niby robić, skończy się tym że będę w domu siedzieć... Na szczęście u mnie nie trzeba L4 :D

U nas jest SERDUCHO!!! z OM termin wyszedł na 30.09, a z USG 5.10, z moich wyliczeń na 2.10, wiec zobaczymy kto miał racje hehe, poza tym wszystko ok, następna wizyta 23 marca
Gratulacje!!!!

WITAM, oficjalnie moge do Was dołączyc. bylam dzis na hcg i wynik 345 :) :-) zycze spokojnych ciąż.
witaj :) piękna beta, kiedy wizyta?
Blair gratuluje :-) bardzo się cieszę , też dzisiaj miałam wizytę - również udana :tak::-D
super :) dziś jest dobry dzień :D

Super! Masz zdjęcie? Wrzucaj!
mam, zaraz wrzucę :)

Cześć dziewczyny,
trochę nie pisałam. Nie miałam żadnych nowości, czekałam na wizytę u lekarza, ale zaglądałam tutaj. Nie rósł mi pęcherzyk tak jak trzeba było, staciłam nadzieję, miałam krwiaki. Dziś byłam u lekarza. Pęcherzyk urósł, krwiaki się wchłonęły. CRL wynosi 4,8 mm - nie widzieliśmy jeszcze serduszka. Wskazuje to na max. 6 tydzień ciąży, a ja ostatnią miesiączkę miałam ok. 16-20 grudnia, nie pamiętam dokładnie. Nie wiem, co o tej ciąży myśleć. Dziwnie to wszystko swoim indywidualnym tempem idzie. Przyjmuję nadal luteinę i czekam. Za tydzień kolejne USG. Mam nadzieję, że będzie dobrze. Nie mam też jeszcze karty ciąży. Wy już macie?
Kurczę nie wiem co doradzić, ale wydaje mi się że owu faktycznie mogła być później, trzymam mocno kciuki żeby było dobrze :) mi kartę ciąży założył dwa tyg temu na pierwszej wizycie, przez badnie gin potwierdził ciążę [min widział czop]

Witajcie dziewczyny, gratuluje Wszystkim nowym przyszłym mamom.
Napiszcie proszę czy też boli Was podbrzusze? Nie wiem czy mam się martwić, czy to normalne.
Miałam iść na USG w czwartek, ale w końcu zadzwoniłam i umówiłam się na jutro,czyli 6tc6d
U lekarza byłam tydzień temu, nie zlecił ani badania krwi, ani innych i teraz jest na urlopie......
Nie chcę się nakręcać ale strasznie chciałabym usłyszeć serduszko, bo jakoś to wszystko mało realne dla mnie jest cały czas.
I najgorszy ten problem ze spaniem, niby w ciąży powinnam być zmęczona i senna a ja jestem ciągle poddenerwowana i bardzo źle sypiam.
ból podbrzusza jest normalny, rozciąga sie macica, więzadła, jajniki bolą od nadmiernej produkcji progesteronu. Ale lepiej zawsze konsultować z lekarzem, na wszelki wypadek. Będzie dobrze :)

i ja melduję się po wizycie :-) wszystko wygląda dobrze lekarz wyznaczył termin na 9.10.2015 - czyli o jeden dzień później niż wychodziło z moich obliczeń ;-) no ale i tak życie pokaże jak wyjdzie :tak:
Gratulacje :)


Dziewczyny jeśli chodzi o FB to nie wiem czy to dobry pomysł, mam złe wspomnienia ze staraczek, dziewczyn założyła grupę na fb, później się okazało ze to troll [była długo użytkowniczką BB i jest nadal na forum], i był jeszcze jeden troll poza nią. Może poczekajmy trochę aż sie lepiej poznamy...
 
Do góry