reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2015

Ja luteinę i duphaston miałam od początku. Na start 3x1 duphastonu i 3x2 luteiny. Teraz już tylko luteina. Miało być już 1x1 NA WIECZÓR, ale po wizycie w czwartek mam dalej brać 2x1 (łożysko w pełni wykształcone i wydolne, ale nisko i nachodzi na ujście szyjki). Śluz mam hmmm... w sumie dziwny, bo glutkowaty, taki trochę rozciągliwy i żółty. Ale to ponoć nic niepokojącego.

Mój wiercioszek baaardzo delikatnie mnie smyra od środka. Odróżniam to smyranie od pracy jelit na szczęście :)
Gin się dziwi, że tak słabo odczuwam, bo mam podobno bardzo aktywne dziecko :D


Jutro idę do domu :D:D:D:D koniec izolacji i przywiązania do kroplówek :D
 
reklama
ja takie cos widzialam tylko u innych kobiet a poczucie tego od srodka to dla mnie jest czyms nie wyobrazalnym :D
Jak moja mama sie mnie pytala jakie wrazenia po pierwszych ruchach to powiedzialam, ze czulam sie tak jakby obcy we mnie siedzial i probwal wyjsc na zewnatrz :D
 
AKatsuki daj znac co tam sie dowiedziałas, ja jakos nie moge sie doczekac na wizyte a jeszcze tydzien

paulka ja bym brała wieczorem, bo jednak w dzien to sie łazi, wypływa, wiec lepiej na wieczor

xmamuska nienawidzialam jak synek mial w brzuszku czkawke, a mial ją po 4 razy dziennie

Moje malenstwo juz coraz mocniej kopie, ze maz juz czuje pod reka od jakiegos tygodnia, w poprzedniej ciazy nie bardzo chcial dotykac brzucha, a teraz co nie powiem to szybko reka na brzuch, chyba wydoroslał i sie bardziej poczuwa :D

karo ja np jeszcze lutki nie brałam, ale czuje ze mnie to czeka i np w poprzedniej ciazy brałam od 20 tyg do 36, bo mi sie szyjka skracala i na podtrzymanie musialam brac
 
Wirginia, ja jak nazwałam moją dzidzię przy mojej mamie obcym to się strasznie obruszyła :) musiałam się długo tłumaczyć, że to tak pieszczotliwie :)
No ale, jak sobie człowiek zwizualizuje takie 20 cm długości stworzonko, które sobie pływa w jego brzuchu... dziwne wrażenie (przynajmniej dla mnie) :D
 
Hej! Bardzo dawno mnie nie było troszkę Was czytałam, teraz się melduję też już na półmetku, jest szansa na chłopca, nie mogę się doczekać wizyty 26 maja, bo go znów zobaczymy. Brałam do konca 3 miesiaca ze wzgl na niewyrownana tarczyce i na podtrzymanie duphaston 2×1 potem 1 wieczorem od 2 tyg juz nie biore, tylko magnez bo mam czasem male skurcze. Pozrawiam i gratuluję mamuśki!;*
 
Ostatnia edycja:
a teraz mi wytlmaczcie dziewczyny, bo moze ja glupia jestem, po co lekarze przepisują duhapston i luteine na raz? czy to nie jest to samo? to progesteron i to, wiec o co chodzi? ja stosowałam jak juz cos to zamiennie

wirginia ja nie wiem jak inne dziewczyny, ale dla mnie ruchy dziecka juz pozniej byly strasznie bolesne, te krecenie sie, zwłaszcza gdy szłam spac i troche mnie to juz czasami denerwowało, miałam dość, no ale jak sobie pomyslalam, ze taka istotka we mnie siedzi to az miło :)
 
dodonka super, ze w koncu do domu wracasz :) na szczescie moja mama dobrze zrozumiala to co powiedzialam, ja po prostu nie wiedzialam jak to mam inaczej nazwac takie uczucie :)
 
Witam!

Pojechałam rano do Lidl i już mało co było z tych ciążowych rzeczy ale kupiłam 2 staniki, koszulkę i getry... wszystko oddam, wszystko nie takie jak być powinno.

Dzisiaj zupka z botwinki... mniam.
 
reklama
Ja rano wczuwam sie najczesiej w ruchy dziecka ale nie wiem czy to ono czy to bąki..
Macie jakieś dobre niedrogie staniki namierzone? Te w lidlu wychodzi ze nie bardzo?
Mam dobry krem na rozstępy: "mamamil"
 
Do góry