reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2015

Witajcie dziewczyny =)
Ja dzisiaj cały dzień poza domem nogi to chcą same ze mnie wyjść tak mnie bolą =) zaraz prysznic i spanie bo dlużej nie wytrzymam =)
Ja się nie zepsuje do szkoły rodzenia mimo że to moja pierwsza ciąża =)
I jak dam rade to chciałabym urodzić SN bo CC trochę się boję =)
 
reklama
Blair wiesz co ja tez mam taki, cos jak podczas owulacji, tak sie chyba w ciąży czasami zmienia, no i wlasnie nie pamietam czy mialam tak w poprzedniej ciazy, bo ciagle luteina, a wlasnie tak sie zastanawiam, ze jak mi tym razem przepisze luteine to moze sobie wezme ta pod jezyk, bo tamta mnie strasznie drażniła, choc nie wiem czy ona nie ejst jakas słabsza
 
Podobno luteina pod język działa słabiej
Z tego co się orientuję, różnica jest w szybkości działania. Dopochwowo - działa krótko, ale za to bezpośrednio po podaniu. Podjęzykowo - jest stopniowo uwalniana i działa dłużej. Ja podjęzykowo dostawałam w szpitalu w 32 tc., jak miałam krwawienia z szyjki.
 
Witam poniedziałkowo,
Wróciliśmy późno więc nadrabiam z rana :)

Co do włosów i paznokci to rosną i są mocne choć do 14 tyg bardzo się przetłuszczały ale ostatnio widzę poprawę :) po ciąży pewnie będą się łamać i wypadać....:(

Ja rodziłam w Damianie i tam wybierasz opcję porodu. Chciałam SN ale los zadecydował inaczej. Teraz z góry będę miała CC. Nie chcę komplikacji i narażania zdrowia dziecka. Po CC w 4 dobie w dniu wypisu kończyłam projekt który zaczęłam przed porodem a w 5 dobie prowadziłam samochód. Mleka miałam jak dla pułku wojska, Bliznę mam wielkości linni papilarnej a w drugą ciążę pomimo wieku zaszłam za pierwszym strzałem ;) więc nie taki straszny wilk jak go malują. Przynajmniej w moim przypadku :) CC to operacja, poważna nie ma co ukrywać dlatego nie zdecydowałabym się na nią z nieznanym lekarzem z "łapanki" ja od początku znam zespół a zespół mnie. Mają porządny wywiad, badania, sprzęt i doświadczenie oraz oddział intensywnej terapi.

Trzymam za was kobitki kciuki aby porody poszły szybko, gładko i bezboleśnie i te SN i te CC. Bo nie ważne jak rodzisz ważne żeby zdrowo urodzić :)

Miłego poniedziałeczku :)
 
Ostatnia edycja:
cześć laski, nie nadrobie dziś was, chciałam tylko spytać czy wykorzystalyscie swoje konstytucyjne prawo do głosowania? U nas głosy oddane zgodnie z sumieniem i przekonaniami i niezależnie od wyników wyborów wiemy że mieliśmy w tym udział ; ))

ja zaglosowalam ale jak zobaczyłam wyniki to sie przerazilam, nic naa juz w tej Polsce dobrego nie czeka :(


co do cc to ja sie ciesze ze drugi raz bede miec, panicznie boje sie sn, i calej tej otoczki, po pierwszym cc czulam sie bardzo dobrze, mam nadzieje ze tym razem tez tak bedzie
 
hej :)

widzę że ja dziś pierwsza :)
jadę dziś do pracy pomagać w organizacji konferencji, fajnie trochę się wyrwę do znajomych :)
szkoda tylko że pogoda nie dopisuje.

miłego dnia :)
 
Gratuluje córeczki, dajesz mi wiarę, że może i u mnie w brzuzku siedzi dziołszka, bo juz tu dziewczyny mnie straszą, że pazdziernik miesiacem chłopców, a mąż mówi ze za ładnie na dziewczynke wygladam :D (na chłopca mialam straszna cere, wiec chyba to taki zabobon)
Ja mam brzydką cerę, widzę dość znaczącą zmianę w twarzy i zbrzydłam, a jest chłopak. Więc to bzdura ;) W pierwszej ciąży też zbrzydłam a była dziewczynka :-D
Takie se gadanie tylko...
 
reklama
Kasik, ja bym rodziła w szpitalu Medicover. Oni tam mają oddział neonatologii i intensywnej terapii noworodka więc jest pod tym względem bezpiecznie.

no to super :)



W Wojewódzkim. Poprzednio też tam rodziłam, mają dobrych lekarzy.
wojewodzki ode mnie rzut beretem :) bylam tam 2 razy na IP i lekarze rzecywiscie w porzadku.

cześć laski, nie nadrobie dziś was, chciałam tylko spytać czy wykorzystalyscie swoje konstytucyjne prawo do głosowania? U nas głosy oddane zgodnie z sumieniem i przekonaniami i niezależnie od wyników wyborów wiemy że mieliśmy w tym udział ; ))

niestety nie... ale tylko dlatego ze naprawde nie wiedzialabym na kogo zaglosowac :( ale spokojnie, narzekac na Polske nie bede ;)


Jakie macie na dzisiaj plany ?
Ja nie wiem co mam robic, z checia pojechalabym na zakupy, ale troche sie boje bo wczorajszym twardnieniu brzucha...poczekam chyba do srody na wizyte, zeby sie upewnic ze wszystko ok. Moze pojde do bazarek, moze juz jakies kwiaty na balkon kupie :)
Dlugo szukalam kostiumu kapielowego i w koncu zdecydowalam sie na cos takiego https://www.zalando.pl/noppies-lily-gora-od-bikini-dark-blue-n1489c007-k11.html, majtki do tego bede pasowaly i biale i czarne, wiec wykorzystam z tych co mam, a najwyzej jak dupsko podrosnie to dokupie jakies majtasy.

Miłego poniedzialku :)
 
Ostatnia edycja:
Do góry