reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2015

Cześć dziewczyny:)

pogoda dzisiaj super,15st i zero deszczu jak na razie.W końcu mogę pooddychać:)

Mały ostatnio mega aktywny, kopie po żebrach,jakby chciał się wydostać na zewnątrz;) pewnie mu już ciasno.ostatnio nic nie tyję i tak się zastanawiam jak ten maluszek przybiera na wadze..chyba jak on by urósł to i na wadze by mi to pokazało..już sama nie wiem.

Dream ja też się cieszę,że mnie temat chrzcin nie dotyczy.

Ladyk męczące to ciągłe przenoszenie z piętra na piętro,domyślam się,że już jesteś zmęczona. Trzymam za Was kciuki,dużo wytrwałości.

malinka89 ja też mam skurcze jak chodzę,ale nie są bolesne,raczej takie nieprzyjemne.Brzuch czasami się tak mocno spina...biorę magnez i jest trochę lepiej.

Buba super kąciki:)

Dzisiaj mam więcej energii,zamierzam ogarnąć garderobę. Później pójdę na referendum,na szczęście mam blisko.

Dziewczyny mam pytanie,wiem,że dużo z Was malowało pokoje.Jaką farbę mi polecacie? chodzi mi o białą. Stwierdziłam,że chyba muszę odświeżyć kilka ścian(na reszcie mam tapetę).nie wiem czy nie powinnam się wynieść z domu na ten czas,ale kurde nie bardzo mam dokąd..
 
reklama
Witam się niedzielne :-)
Ja od rana siedzę w wannie i relaksuję kręgosłup po wczorajszym prasowaniu. Połowę udało mi się uprasować, dzisiaj resztę. Jeszcze walczyłam z zasłonami. Nie cierpię prasować takich wielkich rzeczy :-/

Temat księży to ja wolę przemilczeć :p

Mamy dzisiaj taki plan, żeby jechać do Blue City. Jest tam wystawa Lego, dzieci mogą budować z klocków, i jeszcze jakieś inne atrakcje :-) a potem dalsza część prasowania.

Miłej niedzieli życzę, Akat Tobie udanej zabawy!

Ladyk jak sytuacja wygląda?
 
Hejka. Ja narazie po ktg i czekam na wizytę. Tętno u dziecka pisało sie dzis między 125 a 135, zobaczymy co lekarz powie.
Akat nie wiem ile tu będę leżeć, mam nadzieje ze jutro dowiem sie czegos więcej.
Caly czas mnie boli brzuch jak na miesiączkę ale szyjka ani drgnie. Chyba do konca zostanie taka dziewicza hehe
Sorki ze wam nie odpisuje ale pisze z komórki i strasznie kijowo mi sie pisze.
Niedziela to kiepski dzień na leżenie w szpitalu - w Twojej sytuacji... Jutro z samego rana pewnie coś Ci powiedzą więcej. Chyba, że dzisiaj urodzisz :) To wówczas nic nie pogadają :D
 
Lady nieźle ci idzie zaciskanie nóg ;) Ale pewnie z nudów odchodzisz od zmysłów plus tylek sztywny od leżenia... wiem ze ro marne pocieszenie ale rób to na co w domu nie ma czasu: internet, gazety, książki ... Ja bym strasznie chciała np poczytać a nie ma kiedy :p
 
Hej :)

Ale miałam głupi sen! Śniło mi się ze urodziłam szczura! I płakałam mówiłam gdzie moja śliczna córeczka ze to nie jest moje dziecko! A moja Mama na to jak chcesz córeczkę to ojcem musi być G...
Jak ja się cieszyłam gdy się obudziłam ;p

Pogoda cudowna :) słoneczko się delikatnie przedziera przez chmury a do tego przyjemny chłodek :)

Wczoraj miałam pierwszy bolacy skurcz, później w WC jak walczylam z zaparciami to poleciało trochę takiego gluta białego, mam nadzieję że to nie części czopa.

Piszecie o podróżach czy jechać czy nie to ja Wam powiem ze pod koniec tyg jadę do lbn ok 2,5h w trasie, jadę sama... i trochę mam stracha bo to będzie przełom juz 37/38tc ale jestem dobrej myśli, wezmę sobie nospe na wszelki wypadek. Zuzia ma cały czas mówione ze tydz musi jeszcze wytrwać grzecznie a jak już będziemy w lbn to może robić co chce ;) ale jak przed wczoraj patrzyłam szyjkę to była bardzo wysoko, ledwo wyczulam :)

Doris my jedziemy z G do Piaseczna bo jakieś targi mają być dla przyszłych rodziców, będzie Zawitkowski i fajnie jakby jakieś warsztaty prowadził z prawidłowego podnoszenia dziecka, przewijania itd, chciałabym żebyśmy oboje z G zobaczyli...
A może coś fajnego uda się upolować dla Zuzi :)

Kasia ja ostatnio nawet troszkę zgubiłam na wadze a Mała ładnie przyrasta, wiec spokojnie ;) tez jakoś nie przybieram szaleńczo na wadze :)
Z tego co wiem to ciężarna nie powinna wdychac smrodu farby, wiec polecałabym się albo wstrzymać albo wynieść gdzie na kilka dni.

AnnieTess myślę że trzeba by było pogadać z lekarzem na temat wesela

Lilolo super że udało się wszystko załatwić ;) a księża... różne z nimi przeboje bywają, grunt ze udało się wszystko załatwić ;) czekam dalej na foto pierścionka ;)
Super ze u Dziewczynek dobrze ;)

Akatsuki udanej zabawy dziś ze znajomymi ;)

Yustyna ja miałam go nie kupować, ale jak ta znajoma tak polecałabym to pomyślałam że kupię zwłaszcza ze zależy mi na tym żeby szybko do siebie dojść i żeby brzuch wyglądał dobrze

Xmamuska Zuzia wczoraj jakoś się tak ustawiła jak leżałam na łóżku ze uderzał mi stopka w zero od dołu i myślałam że mi zaraz wyskoczy ramieniem...
Ale też już się wypina we wszystkie możliwe strony. A jak mecz oglądaliśmy pl-de to najpierw robiła fale meksykańska, a później pokazywała piłkarzom jak mają kopać ;)

Kasik tak o ten mi chodzi, po cc podobno ładnie trzyma bliznę wiec kolejny plus ;)

Miłego dzionka :)
 
Dzień dobry. ;-)

No my po śniadaniu, bobasek trochę spokojniejszy niż wczoraj i przedwczoraj, ale wnętrze brzucha mnie boli od harców. Czkawkę ma regularnie, a ja standardowo już wieczorami mam skurcze przepowiadające. To chyba znaczy, że wszystko idzie tak jak powinno.

Jeśli chodzi o białą farbę polecam Śnieżkę, do koloru używamy Dulux i Dekoral. ;-)

Jakoś na więcej nie mam siły, humor taki sobie.
 
Dream raczej nie urodzę, nic na to nie wskazuje :D
Lady współczuję ci wędrówki miedzy piętrami, u mnie na szczęście patologia, porodowka i oddział dziecięcy jest na jednym piętrze :D
Po wizycie nic się nie dowiedziała poza tym co juz wiem ze mam leżeć i czekać... Chyba aż zapuszczę korzenie....
 
reklama
Do góry