reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Październik 2015

Dream świetny plan życzę wykonania na 100%

A mnie dziś opętało i choć nie mam wszystkiego kupionego spakowałam torbę do szpitala- nie wiem może to wina tego że tak źle się czuje.

Jeszcze troszkę i będziemy tworzyć kalendarz kto kiedy rodzi i będziemy odliczać dni. Xmama już zaczęła :-) ps Xmama wyglądasz super
 
reklama
Ja po pierwszym porodzue bralam tabsy jednoskladnikowe tak dlugo jak karmilam teraz tez chce a potem moze zastrzyki jeszxze rozmyslam o tym

Ja tez zawsze na jedno-skladnikowych lecialam bo po dwu-skladnikowych zaczelam miec zawroty glowy. Te jedno-skladnikowe sa swietne bo wlasnie mozna karmic i palic fajki - ja ja wtedy kopcilam jak lokomotywa ;-)

dziewczyny takie mam pytanko...bo mam ciemne włosy na na nich jasne pasemka. zrobił się niezły odrost. musiałabym iść do fryzjera się zafarbować. myślicie że to bezpieczne? na początku ciąży byłam się farbować ale teraz jakoś tak sama nie wiem. czy to bezpieczne dla dziecka?

Zastanawiam sie nad tym samym tylko ze ja rozjasniam rozjasniaczem. Robilam to chyba w 10 tygodniu ostatnio i mysle czy nie pojsc tak za miesiac.

Musze wypelnic forme o maciezynskie a tak mi sie nie chce ze robie wszystko tylko nie to :baffled:
 
Dreamgirl sily dla Ciebie na przetrwanie rozłąki z Różą... plan na pirod masz calkiem dobry oby tylko wypalil &&& Ja mialam raz znieczulenie zewnatrzoponowe a raz rodzilam bez. Znieczulenie miałam jak poród byl wywolywany oxytocyna z Alicja... dziecko bylo duze, nie zeszlo do kanalu rodnego wiec od podania oxytocyny do urodzenia dziecka minelo 12h i nie wyobrazam sobie, ze moglabym przez te wszystkie godziny meczyc sie bez znieczulenia bo bez znieczulenia wytrzymalam niespelna 2h a z bolu oczy wychodzily mi z orbit... skurcze na oxytocynie sa dla mnie nieporownywalnie mocniejsze i bardziej bolesne niz naturalne bo naturalnie zaczelo sie z Mają... do tego moj polozny mowil, ze poród wywolywany oxy bedxie trwal 6-8h a moj trwal 12h i bylam po calym tym dniu tak wykonczona pomimo znieczulenia, ze nie miałam sily przec... gdybym nie urodzila do 20stej mieli robic cesarke, ale udalo sie z nacieciem krocza i Ala bydkoczyla 6 po 20stej... z Msja nie mialam znieczulenia zadnego ale poród byl nieporownywalnie krótszy. Do szpitala przyjechslam po 6 rano a urodzilam o 10:30 wiec sie nie umeczylam tak bardzo :) teraz jak bedzie mozliwosc i potrzeba to biore znieczulenie bo to dla mnie duzy komfort :)

Wlasnie wyprasowalam chlopu sterte koszul do pracy i odpoczywam ;)
 
Doris - ja właśnie zaczęłam ok 12ej ogarnianie domu i tylko się wnerwiłam i zdołowałam i oczywiście wydarłam na męża, bo wydaje mi się, że nie rozumie jak jest mi ciężko :baffled: Kurde, kilka rzeczy zrobię czy przeniosę i na prawdę muszę usiąść, bo również nie mam czym oddychać , strasznie to irytujące. Jeszcze bardziej mnie wnerwia perspektywa sprzątania i układania wszystkiego po remoncie, ehhh
 
Kurze czy okna - co za licytacja :-) ja tam obu nie lubie i w ogóle sprzatania, to takie "never ending story" ile bys sie nie narobila zaraz znoeu balagan.

Oba porody sn mialam bez znieczulenia. Przy pierwszym po paru godzinach skurczy nie rozwarcie male i dostalam okxy, a przy niej nie mozna od razu podawac znieczulenia. A jak juz mozna bylo podav to juz tak zaawansowanie bylo ze czasu brak. Przy drugiej to poszlo błyskawicznie nawet maz do szpitala nie zdążył przyjechać i tez nie bylo czasu na znieczulenie. Szczerze to niby bym chciala znieczulenia (krzyczalam o nie przy pierwszym porodzie), ale sama myśl wbijania igly w kręgosłup mnie przeraża, zobaczymy wszystko wyjdzie w trakcie.

Mam mały dylemat. W sobotę mielismy jechac do znajomych do Łodzi (z Wrocławia). Niestety mój maz nie da rady i ja się gryze czy jechać sama z dziewczynami czy jednak sobie darowac? Nie raz same tak i dalej jezdzilysmy. Z miesiac temu nie byloby tematu ale teraz ja coraz wieksza i coraz bliżej konca...
 
reklama
Dream mój plan bardzo przypomina twój. .. Tez nie chce znieczulenia. ..
Róża potrzebuje tego czasu z tata....zresztą 2 tyg szybko mina...
Mnie kilka razy ktoś przepuscil, czy ustąpił miejsca... ale młodzi mężczyźni jeszcze przyspieszają żeby być przed tobą w kolejce...
 
Do góry