reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Październik 2015

Czesc :)
U mnie Maja afere od rana zrobila bo jej ludzik zginalmi wszystkim szukac kazala... wrrrr
Chybra ja nie bylam, tylko po mleko i bulke w Lidlu ;) jak maz jest w pracy caly dzien to nie ma za bardzo komu jesc wiec i zakupow nie robie zbytnio...

Kamilove udanego wypadu i tylko juz tam nie chorujcie...

Milego dnia wszystkim :*
 
reklama
Kasia1506 dzieki za odpowiedź- pytam bo ja dostałam ot tak przepisane- fakt że czasu na robienie badań nie było bo musiałam je zacząć barć jak najszybciej żeby zatrzymać owulacje.
Co do okresów u mnie też zawsze bolesne- a ból doprowadzał do omdleń- godzina wyrwana z życiorysu czasami więcej.

Chybra ja chodzę po zakupy codziennie- w końcu jedyna porcja ruchu przy tych upałach.

Malinka to ja Cię zaskoczę bo mnie ostatnio starsza pani w biedronce przepościła- stałam z samym sokiem, do kasy- łaskawie drugą otworzyli wiec się przemieściłam, a pani do mnie tak grzecznie że widziała że już szybciej czekałam żebym szła przed nią- ale mi było dziwnie


Nie wiem czy też tak macie ale jakoś dzisiaj dziwnie się czuję w nocy skórcze łydki teraz boli, do tego jak stoję to robi mi się słabo- smażenie mielonego to była gehenna idę leżeć
 
Aga 1986 ja raczej doświadczam złych nawyków do tej pory ustąpił mi miejsca w kolejce uwaga dwie osoby a chodzę do sklepu codziennie. Jedna to młoda mama hehe a za drugim razem tadam ciemnoskory mężczyzna reszta oczy wybaluszyla tez tam zaskoczona ale ładnie podziekowalam.
Ja tez dziś się jakoś źle czuje wstawać nie mogę bo jak pochodzę chwile po domu to padam a popołudniu na urodziny idziemy do kolegi córci. Ehhh za dużo stresów ostatnio mam i kłopotów buuuu....
 
Aga mnie też tabletki zawsze dawali na czuja. Żadnych badań nic, zmieniali gdy zgłaszalam się z jakimiś dolegliwościami...

Wow no proszę :-) czasem jeszcze są gdzieś ludzie... Ja tam nie wymagam żeby mnie ustepowali i przypuszczali ale gdy mam zły dzień i czuje się fatalnie to na prawdę z chęcią bym czasem skorzystała, ale ludzie lubią udawać że nic nie widzą. W Rossmannie jest akcja MAMY MAJĄ PIERWSZEŃSTWO, wszędzie szyldy, plakietki u kasjerek, no wielki szał ta na akcje. I co z tego? Ani razu nie zostałam obsluzona z pierwszeństwem ani żadna inna ciężarna przy mnie również nie więc nie wiem po co to wszystko
 
No to ja Ci powiem malinka ze tu w IE nikt ciąży i ciezarnych nie traktuje wyjatkowo, w sklepach zawsze stoje w kolejkach tak jak inni, malo tego jak jade gdzies komunikacja miejscka co sie rzadko zdarza bo wiecej autem jezdze, ale czasem jak sama wychodze by odpoczsc psychicznie to jade autobusem lub tramwajem to mlodzi mezczyzni potrafia siedziec a ja z brzuchem stoje obok i to ze 40 minut bo tyle mam do centrum Dublina. Tu wychodza z zalozenia ze ciaza to nie choroba i nikt tu nie zwaza na ciezarne ;)
 
Powiem wam szczerze że taka już znieczulica w naszych głowach :-) i fajnie że są takie wyjątki, że jednak ktoś puszcza i szacun dla tych osób. :)

Ja się chyba zdecyduje na tabletki w końcu po jednej próbie nie można się poddać.
 
No to ja Ci powiem malinka ze tu w IE nikt ciąży i ciezarnych nie traktuje wyjatkowo, w sklepach zawsze stoje w kolejkach tak jak inni, malo tego jak jade gdzies komunikacja miejscka co sie rzadko zdarza bo wiecej autem jezdze, ale czasem jak sama wychodze by odpoczsc psychicznie to jade autobusem lub tramwajem to mlodzi mezczyzni potrafia siedziec a ja z brzuchem stoje obok i to ze 40 minut bo tyle mam do centrum Dublina. Tu wychodza z zalozenia ze ciaza to nie choroba i nikt tu nie zwaza na ciezarne ;)

Czyli w sumie tak samo jak w Polsce :p tylko po co u nas te akcje z pierwszeństwem w różnych sklepach, informacje ze ciezarne bez kolejki, znaczki na szybach w komunikacji miejskiej itd itp. tylko działa to drazniaco, no przynajmniej na mnie :p
 
No słabo dziewczyny z tym ustępowaniem, chociaż nie spotkałam się w sumie z takim chamskim zachowaniem jak Malinka, no co za szmata najnormalniej mówiąc, podejrzewam, że z moim temperamentem mogłabym jej coś odpysknąć bez skrupułów:-p Ja jedynie spotkałam się u mnie z sytuacją, gdy w aptece jakaś babeczka usilnie starała się mnie przepuścić w kolejce, a ja tak dobrze się czułam, że nie chciałam po prostu, a ona w międzyczasie opowiadała mi jak ona się źle czuła w ciąży, heh.
 
Znieczulica to mało w biedronce stała przede mną baba jak usłyszała zw obok kasa się otwiera to mnie starano walą i wózkiem wjechała na mnie zrobiłam jej awanturę ze mogła mi zrobić krzywdę a ona na to ze to nie możliwe jej mąż nawet się nie odezwał tylko skulił u pobiegł za nią dodam że to było starsze pruchno wiec o co chodzi ehhh
 
reklama
Normatywna hasło że kasa obok otwarta i ludzie dosłownie dziczeja :-D no ale żeby aż taranowac... I chociaż głupie przepraszam to za wiele dla coniektorych...

Chybra akurat wtedy miałam dobry dzień a klima tam była zbawieniem więc tylko się usmiechnelam jednoznacznie do tego komentarza :-D fakt faktem mogła sobie darować takie uszczypliwosci bo nie jej decydować o tym :-) a babeczka w aptece wiedziała jak to jest i fajnie ze chciała pomoc :-)
 
Do góry