reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Październik 2015

reklama
Dbdg ja wanienke mam zwykla a Do niej dokupilam taki "lezaczek" a od 6m i tak bede kapac juz w duzej wannie . A co do siedzenia po porodzie ja siedzialam bez problemu wogole wiecej siedzialam niz lezalam i 1h po porodzie wozkiem na sale mnie wiezli i suedzialam swobodnie
Co do zestawu to obcinalam ok miesiaca po porodzie mialam i nozyczki i obcinaczke i jedno i drugie bylo ok musisz zobaczyc co lepsze bedzie dla ciebie
A co do zastrzykow to robi sie je co 3miesiace popytaj gina :)
 
Ja nie mialam usg od 22 tc wiec nie wiem nawet szacunkowo ile moja waży... jesli bedzie jak siostry to duza bedzie... u mojego meza babcia rodzil duze dzieci dobrze ponad 4kg a najwiekszy mial 5300g wiec moze po rodzinie meza mam duze dzieciaki... teraz bym chciala, zeby malutkavtak 3500g wazyla no zeby 4kg nie przekroczyla ;) porod latwiejszy by byl bo takie ponad 4kg to zawsze dosc problematyczne. Ja bylam wczoraj u lekarza i wyszly jskies bakterie w moczu, dal antybiotyk na 7 dni... po za tym to nic nowego, bylam po bulki rano to 12st C i pochmurno u mnie
Milego dnia babeczki :)
 
Mnie przerazila wizja ze szkoły rodzenia, że dziecko utyka główką w kanale i dalej ani rusz...
Póki co mam nadzieję, że jeszcze się odwróci. ..
My nie planujemy więcej dzieci, głównie finansowo, ale też z wygody a mimo to ta wasektomia mnie trochę przeraza. Ale jak pisałam mąż jest zdecydowany... on w ogóle nie chciał dzieci wiec dwójka to 200 % ponad normę a i mnie tyle wystarczy. .. z tym ze życie różnie się układa....
 
Ostatnia edycja:
Doris ja po cc też używałam majtek siatkowych, super sprawa, muszę ich poszukać bo na pewno nie wyrzucałam, miałam chyba ze 4 pary.
A lekarz z tego co piszesz to rzeczywiście sympatyczny, oby miał rację.

Mój nawet zainteresowania nie wykazuje jeśli chodzi o zakupy. Ostatnio pyta co szukam w necie, mówię wózka, a on że przecież już wybrałaś. Ja mówię, że model tak, ale nie kolor, a ten co mi się podoba nie jest w promocji, więc szukam promocji (różnica w cenie nawet do 700 zł, tylko że kolory z zeszłorocznej kolekcji) I tyle było jego zainteresowania.

Kamilove to może być rota, gorączka nie zawsze musi być razem z biegunką, jak gorączka utrzyma się dłużej niż 3 dni to do lekarza z nią.

A ja coś puchnąć zaczynam, nie wiem czy to od tego gorąca, czy co.
 
Cześć dziewczyny

Na koniec najlepsze mam straszny wk...w bo 5 lat temu kupiłam lodówkę i właśnie się zepsuła w największe upały wszystko z zamrażarki do śmietnika to prawda ,że sprzęt jest robiony na 5 lat .

Eee, to nie jest tak... ;) Wiadomo, że sprzęty są robione ze słabszej jakości materiałów, bo też konsumenci wymagają by ceny były niskie, najlepiej za darmo :-), ale nikt nie produkuje ich na określony okres czasu...
Niestety przy takich upałach zdarza się im padać częściej niż zwykle... :tak:
 
Buba my tez się smiejemy ze ja wiatropylna jestem zawsze za pierwszym razem a teraz jedna noc szaleństwa ;-)

Dbdg z tym siedzeniem po porodzie to problem jak przy sn bedzie nacięcie.

Trafilam na bardzo fajnego i wyluzowanego ginka. Szczegóły na odpowiednim watku ale generalnie jest ok.
 
hejka :)
jakoś was doczytałam ale niewiele pamiętam. Ale to chyba normalne bo wszystko ostatnio piszę na kartce żeby nie zapomnieć a jak jadę po zakupy to i kartki z domu zapominam zabrać, mam nadzieję ze po porodzie to minie...

Wczoraj przywieźliśmy wózek, czyściłam i prałam go całe popołudnie. Podobno był prany a usyfiony był bardziej niż jak go pożyczaliśmy....
Rano byłam zrobić sobie wymaz z pochwy a w pn idę na morfologie i mocz.

Widziałam że temat antykoncepcji. Ja się na tym nie zastanawiałam ale jak po porodzie spadnie mi libido do 0 to nie wiem czy jest sens faszerować się tabletkami czy zakładac jakąś spiralę, a też jestem wiatropylna bo pierwszy synuś był za drugim strzałem a kolejne 3 ciąże odrazu. Także nad czymś trzeba pomyśleć ale to wyjdzie w praniu. Teraz jak nie mogę to mam chcice codziennie :-(

zaraz jadę odebrać butelki z paczkomatu i po pantofle do szpitala.
 
reklama
Raju zdycham ogarnęłam łazienki i goscinna sypalnie odgruzowalam bo służyła mi za tymczasowy skladzik a musze gdzies gosci położyć spac :/ ledwo żyje zasmarkalam się i zakichalam od kurzu :(
Konca nie widać a jeszcze zakupy chyba sie zdrzemne na lezaku :)

Paulka ja tez ciągle zapominam o czymś :)
 
Do góry