reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Październik 2015

reklama
dbdg zastrzyk to dawka hormonów podawana raz na trzy miesiące. działa jak tabletka dwufazowa i nie powinno sie mieć okresu. Moje koleżanki chodziły na zastrzyki ale też narzekały że libido spada ...

Ja libido mam takie, że nawet jak mi lekko spadnie to nic się nie stanie... :-) Jednak raz na 3 m-ce to wygoda, bo przy tabsach to zapominałam wiele razy, choć nic się nigdy nie wydarzyło...
 
Helloł ;)

U nas dziś przyjemne 19st. - wow! Mogłoby tak zostać. Ale lekko być nie może z tego co wypatrzyłam w tel to ma być 33 st [emoji33]

Brzuch mnie z rana pobolewa i goni mnie do kibelka. Normalnie już się zastanawiam czy mnie Jagusia nie zarazila?[emoji782]
Ja dziś w planach mam zakupy na wyjazd. Dopakowanie reszty rzeczy nad morze. A wieczorem jedziemy na kolację. Są 40 urodziny mojej cioci. Będzie imprezka ;)

U nas w sumie zawsze była mowa o trójce dzieci. Ale chciałam by to trzecie było dopiero dużo po 30 :D A tu wyszło inaczej. Więc być może za 10-12lat weźmiemy opcje czwartej ciazy. Na pewno nie biorę pod uwagę żadnych drastycznych metod typu powiązanie czegokolwiek. Zresztą o ile się orientuje w PL jest to zakazane.

Miłego dnia

Wysłane z mojego LG-D390n przy użyciu Tapatalka
 
też dostałam taki wykres i Nelka w 31+2 z wagą 1950 jest idealnie w środku.

No to masz dziecię miarowe na maksa! :tak:

Moja 31w3d z wagę 1480g jest gdzieś na 20 centylu, ale na szczęście są jeszcze mniejsze od niej...

Na instagramie obserwuje dziewczynę, która urodziła w 32 tyg. i młoda ważyła 1600g. Teraz ma dwa lata i jest przecudna! <3
 
Akatsuki a rozbieżności w wagach występują tez dlatego, ze jedne maja usg w 29 a inne w 32, moze sie nie doczyta i sie czlowiek straszy, moj wazyl zaledwie 1200 w 29 tyg, ale wlasnie teraz dzieci duzo rosną. Myślę, że wszytskie mamy dzidziusie w normie, bo jak narazie zaden lekarz nie stwierdzil, ze cos nie tak z wagą

kamila mam to samo, na samą mysl o gosciach siedze taka rozładowana, a caly dom czeka na mnie do sprzatania, zakupy i jeszcze jakies pichcenie, odebranie synka ze zlobka i zabawa z nim az wroci maz i on sobie wroci z pracy na gotowe i bedzie z przyjemnoscia witał gosci, a ja juz bede miala dosc po calym dniu ech... wlasnie tak to sobue wyobrazam

dbdg ja mam wanienke najzwyklejszą i do tego kupuje gąbke, bo mi poprostu wygodnie na niej, choc z tego co wiem to sporo osob radzi sobie bez, gabka wygodna jest taka ze spadkiem, chociaz ja kupilam tez stelaz do wanienki, wiec moze i bylaby mi zbedna na gabka, no ale w razie czego kupie, a do obcinania ja uzywalam tylko nozyczek, wiec nie wiem jak obcinaczkami sie obcinana dzieciaczkowi
 
Dbdg,

Ja obcinalam pazurki dziecku i nożyczkami i obcinaczkami. Ale według mnie to tak do roku czasu wygodniej o wiele jest nozyczkami :tak:

Dolga,

Bo to niestety zwykle tak wygląda. Oni naspraszaja gosci, pójdą do pracy, a ty sobie radz sama z szykowaniem wszystkiego.

Co do tej wagi to faktycznie zauważmy, ze i rozbierznosc w tygodniach u nas jest spora. Ja jak czytam wagi waszych maluchów to też zawsze sie stresuje bo moje ledwo kg wazyly. Ale w sumie ja dopiero mam 29tc, a tu część już jest w 32 lub dalej. Także te dzieci z młodszych ciazy mają czas ;)

Wysłane z mojego LG-D390n przy użyciu Tapatalka
 
Hej,
Spałam do 10 ale jeszcze bym mogła ;)
Ja się nie zastanawiam na razie nad antykoncepcją...po urodzeniu Hani moje libido przez jakieś pół roku było na poziomie -100% :p

Katjana moja tez ułożona posladkowo. ... jeśli tak zostanie, nie zamierzam rodzic sn. .. ten lekarz co mówi ze można, niech sam spróbuje. ...

Karol też na razie ułożony pośladkowo i jeśli tak zostanie to na 100% cc! Poród pośladkowy jest przecież niebezpieczny dla dziecka. Dziwny ten, Twój lekarz KATJANA.
 
reklama
Do góry