reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Opieka nad maluszka i wszystko co nią związane

reklama
Jasiek chodzi po domu w skarpetkach. Nawet nie ma kapci.:sorry: Ale to chyba wynika z tego że ja sama chodzę na bosaka i nie lubię kapci. Więc i dziecko nie dostało jeszcze :sorry:
Tylko jak idziemy do sklepu który mamy w bloku to zakładam mu adidaski takie mamy z H&M.
 
My też mamy takie kapciuszki jak Dagulla:tak:

Kanuś Fabian jak nie ma kapci to też ściąga skarpetki i się wścieka:sorry:

Darina a ja myślę,że nie przesadzasz.Fabian jeszcze nigdy nie jadł parówki i na pewno szybko jej nie dostanie.Parówki to najgorsze paskudztwo jakie może być:no:
 
Dziewczyny a jakie dajecie dzieciakom parówki? Ja kupuję z gerbera ale dużo osób mówi mi że przesadzam i powinnam dawać parówki cielęce kupione u rzeźnika.

Darinka niestety prawdą jest to, że w parówkach jest mnóstwo różnych "rzeczy" niewiadomego pochodzenia, a te rzekomo cielęce nawet koło cielęciny nie leżały... Dziś słyszałam o jakichś nowych "wytycznych", że parówka może zawierać od 0-0,1% mięsa :szok: Zresztą takich "ciekawostek" może lepiej nie znać:-( Zosia je parówki, bo je bardzo lubi, a kiedyś babcia dała do posmakowania, no i tak zostało...
 
Dziewczyny, czy wasze maluch chętnie noszą w domu butki? Bo mój sobie ciągle ściąga i biega boso.
moja mała jak tylko ma okazję to je zdejmuje a próbowałam już wszystkiego sznurowane , na rzep i najlepsze były właśnie takie jak pokazała dagulla ale niestety już z nich wyrosła
My też mamy takie kapciuszki jak Dagulla:tak:

Kanuś Fabian jak nie ma kapci to też ściąga skarpetki i się wścieka:sorry:

Darina a ja myślę,że nie przesadzasz.Fabian jeszcze nigdy nie jadł parówki i na pewno szybko jej nie dostanie.Parówki to najgorsze paskudztwo jakie może być:no:

Darinka niestety prawdą jest to, że w parówkach jest mnóstwo różnych "rzeczy" niewiadomego pochodzenia, a te rzekomo cielęce nawet koło cielęciny nie leżały... Dziś słyszałam o jakichś nowych "wytycznych", że parówka może zawierać od 0-0,1% mięsa :szok: Zresztą takich "ciekawostek" może lepiej nie znać:-( Zosia je parówki, bo je bardzo lubi, a kiedyś babcia dała do posmakowania, no i tak zostało...
No własnie wiem że w parówkach to samo świństwo jest, sama nawet takich nie jem ale myślałam że może w tych cielęcych to coś lepszego jest. Gabrysi smakują te z Gerbera wiec pozostaniemy pzry nich.Dzięki dziewczyny za odpowiedz
 
Dziewczyny, czy wasze maluch chętnie noszą w domu butki? Bo mój sobie ciągle ściąga i biega boso.
w buikch :tak:, nawet ja jeszcze sam nie chodził tylko przy meblach to juz mu zakładałam . Ma stabilniejszą nóżkę w nich.
kacper ma takie DARIA SUPER PAPUTKI ZETPOL ROZ.22 z wkładką (844909718) - Aukcje internetowe Allegro i dzieki temu zapieciu nie sciaga ich sobie bo predzej wszystko sciagal chociaz typowych bucikow nie mial
Mamy podobne. Tylko kurde poci mu się nóżka w nich , chyba będę musiała kupic mu ze skórki .
 
reklama
Do góry