reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Opieka nad maluszka i wszystko co nią związane

reklama
Bedzie chuchac przed siebie i topic snieg no i naturalnie bedzie plynac:-D

wy macie kanarka,rybki a ja nic i do czego ja mam podpiac Alka :szok: dzis widziialam jednego golebia biedny maly z gniazda wylecial posypalam mu troszke chlebka i Alus sie tak na niego patrzyl:shocked2: chcial go zlapac ale nie pozwolilam bo nie wiadomo moze jakis chory ale tak go chcial poprzytulac i powyrywac piorka na bank :-D
 
a ja nie mam kogo podpiąć :eek: no chyba że kanarek da radę :cool2:

ja rybke:-D bojownik da rade:-D

wy macie kanarka,rybki a ja nic i do czego ja mam podpiac Alka :szok: dzis widziialam jednego golebia biedny maly z gniazda wylecial posypalam mu troszke chlebka i Alus sie tak na niego patrzyl:shocked2: chcial go zlapac ale nie pozwolilam bo nie wiadomo moze jakis chory ale tak go chcial poprzytulac i powyrywac piorka na bank :-D


Zapraszam do nas Zuzu będzie na zmianę przewoziła maluchy:-D.
Mam jeszcze kota, ale on jest leniwy raczej, więc daleko by dzieci nie ujechały:-D:-D:-D
 
wy macie kanarka,rybki a ja nic i do czego ja mam podpiac Alka :szok: dzis widziialam jednego golebia biedny maly z gniazda wylecial posypalam mu troszke chlebka i Alus sie tak na niego patrzyl:shocked2: chcial go zlapac ale nie pozwolilam bo nie wiadomo moze jakis chory ale tak go chcial poprzytulac i powyrywac piorka na bank :-D

do tatusia trzeba podpiąć :-D
 
Dziewczyny, czy kupujecie już w tym roku dzieciaczkom sanki? Chodzi mi oczywiście o takie z oparciem i śpiworkiem.

My sanki dostajemy w spadku po rodzinnym dzieciaczku tylko mamy też problem gdyz brak zaprzegu:szok::szok::szok: no chyba że te muszki owocowki ktore ostatnio zagościły w mojej kuchni beda skore do pomocy:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D
 
reklama
Do góry