reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Opieka nad maluszka i wszystko co nią związane

Czesc Mamusie pamietacie jak pisalam ze na usg widzieli ze moja Kornelia ma powiekszony zoladek pediatrzy po urodzeniu mieli zrobic usg ale nie zrobili kornelia jeszcze w szpitalu wymiotowala zglosilam pediatrze wogule mnie nie sluchal poprostu mnie olal jak muwilam ze wymiotuje w kolko powtarza zaduzo pani ma mleka i jej sie wraca a ja chyba wiem ruznice miedzy wymiotami a wracaniem sie bo zaduzo wypuscili mnie do domu dziecko dalej zygalo wiec poszlam porzyczyc wage dla dzieci i okazalo sie ze schudla 250gm odrazu pojechalam do szpitala tam zrobili usg i okazalo sie ze dalej jest powiekszony zoladek na drugi dzien narobilam takiej bandy w szpitaly ze pediatrzy nie wiedzieli gdzie sie schowac przepraszali ale ja jeszcze z nimi nie skonczylam napisze list do dyrekcji szpitala. Jak skonczylam robic bande to zawiezli nas do szpitala dzieciecego wiec to bylo w piatek operowali na tychmiast moja kornelka byla tak odwodniona i blada ze nie mogli znalejsc jakiej kolwiek zylki kuli 5 razy az sie udalo operacja trwala 2.30 godziny ale teraz sie obudzila i bedzie dobrze, prawie bym stracila corke przez glupote lekarzy ktorzy nie sluchaja matki.
Sory ze tak pisze bele jak ale jestem taka zmeczona bo jak byla w domu to caly cas plakala a teraz jerzdze do szpitala pol tora godziny od domu i ledwo pacze na oczy pozdrawiam.

Matko i córko !!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Szok normalnie dobrze, że miałaś wszystko na oku a tych k.......a lekarzy to normalnie więzienie powinno czekać mam nadzieję, że coś wskórasz u tej dyrekcji. Bardzo Ci współczuje tych przeżyć, ale teraz to już będzie dobrze Kornelia wydobrzeje i będziecie się cieszyć sobą.
Trzymajcie się cieplutko. Jesteś bardzo dzielna.
 
reklama
Dziewczyny napiszcie czy waszym Maluszkom ropieją oczka i co wtedy ewentualnie robicie
Magdusi ropieje jedno oczko i przy wyjsciu ze szpitala kazali przemywać zaparzonym rumiankiem, byłą u mnie dizisja koleżanka z mówiła że rumianek wysusza i ona zakrapiała solą fizjologiczną, teraz nie wiem co robić, chciałabym, zeby jej to szybko przeszło, zeby nie trezba było jechać do okulisty
Ksawerkowi nie ropieje ale mialam straszny problem z oczkiem Cypriana, mial naruszone podczas porodu i strasznie mu ropialo a pozniej juz 2, po snie nie moglam rozkleic mu oczek i moge szczerze poradzic:tak: Nie rumianek bo on co prawda powoduje gojenie sie ale wlasnie powoduje wieksze ropienie (tak oczyszcza) sól tez mi nic nie pomogla za to pomoglo przemywanie oczka bardzo mocna czarna herbata!! Poradzila mi to polozna i faktycznie po paru dniach nie bylo sladu po ropce.

Aniamanu co za kretyni!!!!:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: Życze zdrowka dla malutkiej.
 
Aniamanu wspołczuję

Dziewczyny mam pytanie czy zamierzacie szczepic maluszki szczepionkami skojarzonymi czy tymi damowymi? Jeszcze pytanie o pneumokoki, szczepicie czy nie? Chce dla małego jak najlepiej, ale nie umiem podjąc decyzji.
 
Czesc Mamusie pamietacie jak pisalam ze na usg widzieli ze moja Kornelia ma powiekszony zoladek pediatrzy po urodzeniu mieli zrobic usg ale nie zrobili kornelia jeszcze w szpitalu wymiotowala zglosilam pediatrze wogule mnie nie sluchal poprostu mnie olal jak muwilam ze wymiotuje w kolko powtarza zaduzo pani ma mleka i jej sie wraca a ja chyba wiem ruznice miedzy wymiotami a wracaniem sie bo zaduzo wypuscili mnie do domu dziecko dalej zygalo wiec poszlam porzyczyc wage dla dzieci i okazalo sie ze schudla 250gm odrazu pojechalam do szpitala tam zrobili usg i okazalo sie ze dalej jest powiekszony zoladek na drugi dzien narobilam takiej bandy w szpitaly ze pediatrzy nie wiedzieli gdzie sie schowac przepraszali ale ja jeszcze z nimi nie skonczylam napisze list do dyrekcji szpitala. Jak skonczylam robic bande to zawiezli nas do szpitala dzieciecego wiec to bylo w piatek operowali na tychmiast moja kornelka byla tak odwodniona i blada ze nie mogli znalejsc jakiej kolwiek zylki kuli 5 razy az sie udalo operacja trwala 2.30 godziny ale teraz sie obudzila i bedzie dobrze, prawie bym stracila corke przez glupote lekarzy ktorzy nie sluchaja matki.
Sory ze tak pisze bele jak ale jestem taka zmeczona bo jak byla w domu to caly cas plakala a teraz jerzdze do szpitala pol tora godziny od domu i ledwo pacze na oczy pozdrawiam.

:szok::szok::wściekła/y::wściekła/y: co za debile!!
Aniu bidulko teraz już tylko lepiej musi być! Trzymaj się dzielnie.:tak:
 
Aniamanu wspołczuję

Dziewczyny mam pytanie czy zamierzacie szczepic maluszki szczepionkami skojarzonymi czy tymi damowymi? Jeszcze pytanie o pneumokoki, szczepicie czy nie? Chce dla małego jak najlepiej, ale nie umiem podjąc decyzji.
Ja bede szczepila Hibem -Cyprian tez był nim szczepiony. Fakt ze to 3 uklucia za jedna wizyta ale Cypi nie narzekal ;-) A co do pneumokoków to kiedys o tym myslalam ale co lepsze pneumokoki czy meningokoki? Nalezaloby zaszczepic obiema a mnie na to raczej nie stac wiec stwierdzilam ze narazie jak maly do zloba sie nie wybiera to damy spokoj, po roku jest bardziej "oplacalne" bo mniej dawek potrzebne. -tak mi sie wydaje przynajmniej :zawstydzona/y:
 
Cyprysiowa czyli bedziesz szczepiła tymi państwowymi tak? A co do pneumo i meningokoków to chyba trzeba by było zaszczepic obiema.
Kiedys jak pracowałam jako niania na osiedlu zmarł na sepse chłopiec- miał niecały rok.
 
reklama
Do góry