reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Opieka nad maleństwami

nie poleciala, na szczescie bo inaczej to bym panikowala......:szok:

to dobrze ze nie poleciala i jak nie placze to raczej nie boli. Patowi wogole sie nie chce odciagac nic. Lekarka nie kazala nic na sile, powiedziala ze z czasem powinno sie dawac sciagac coraz wiecej, ale nie wolno na przymus jesli skora nie chce zejsc.
 
reklama
jak tam panny sikające?? sandra, mada dalej przeboje w nocy?
moja Alka chyba się do nocnika nie przyzwyczai, już coraz częściej łapiemy siku, ale zazwyczaj do kibelka albo na podłogę:-p
 
to dobrze ze nie poleciala i jak nie placze to raczej nie boli. Patowi wogole sie nie chce odciagac nic. Lekarka nie kazala nic na sile, powiedziala ze z czasem powinno sie dawac sciagac coraz wiecej, ale nie wolno na przymus jesli skora nie chce zejsc.
no teraz to juz wiem:-) na razie zrobilismy sobie przerwe...
 
Sandra- chyba z czystym sumieniem moge Ci polecic pieluchy belli ...ale tylko na noc bo sa strasznie wielkie ,my uzywamy 3junior 12-25kg, trzeba ja dobrze założyc ale efekt jest :tak:wytrzymuje od 12 godzin:szok:i juz troszke zapomniała co to przesikana pielucha:-p
i mam też rossmana zółte ...jakies super chłonne...fakt chłonne są ale jak jest konkretnie namoknieta to z tego wkłady robia sie takie wielkire grudy jakby wata była w srodku i nie wiem czy polecac czy nie ale nam w ciagu dnia zchodza 3 a nie jak wcześniej 6:tak:
 
Mada, a te pieluszki z Belli to te Happy? Czy jakies inne?

Sara od 2 dni nie przesikala sie w nocy, chociaz rano miala juz na spodniach od pizamki lekkie zacieki :-p Wczoraj np. wypila 250 ml mleka i nie mogla zasnac, wiec jej dalam sok i wypila znowu 250, a w nocy kolejne 180 ml.

A nocnik dalej je be - tzn. siadzie na niego przed kapiela jak jest naga, posiedzi minute po czym nasika na dywan i sama sie karci mowiac sobie "nie nie nie" i kiwajac paluszkiem - przekomicznie to wyglada :-D:-D
 
Kupilam Bella Happy rozm. 3 i Sara troche sie w nich topi :baffled: Praktycznie musze ja obwiazywac tymi rzepami ;-):-D Ale rzeczywiscie na noc sa super :tak: Troche przesikuje sie wokol ud, ale nie jest zle ;-)
Kupilam wczoraj pieluszki z Tesco rozm. 4+ jak radzila Bedytka i sa naprawde super :tak::tak::tak: Niczym nie odbiegaja od Pampersow, moze sa tylko ciut mniej chlonne, bo ubralam Sarze je dzisiaj na noc i musialam 2 razy ja przewijac :-p Ale chyba pozostane przy nich narazie, bo sa prawie 20zl tansze od Pampersow (za 52 szt. zaplacilam 29.99zl)
 
reklama
Do góry