reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

OGÓRKOWE STARACZKI ZE STAREJ PACZKI [emoji7][emoji173]

reklama
Też czekam w okolicach 2 marca na okres ciekawe czy przyjdzie, ale nie mam objawów choć mój mąż twierdzi że zachowuje się jak bym była w ciąży 😆😆😆
 
Też czekam w okolicach 2 marca na okres ciekawe czy przyjdzie, ale nie mam objawów choć mój mąż twierdzi że zachowuje się jak bym była w ciąży 😆😆😆
A zauwazylas jak strasznie ciagnie sie ten cykl.... czy tylko u mnie czas sie zatrzymal?
Ja juz mam dosc tego cyklu😡😡😡😡😡 bo gfyby chociaz beta wyszla pozytywnie to wiem ze cierpie dla dziecka....a tak to nie wiem czemu mam całą mase objawow ciazowych a ciazy nie mam.... !? Jestem troszke zla....
I plecy mnie bolą !!!!!!😭😭😭😭
 
Mam pytanie do dziewczyn starających się czy ćwiczycie coś? Biegacie? Nie rezygnujecie z ćwiczeń z powodu starań?
Miałam zacząć ćwiczyć od listopada ale co miesiąc myślę że po co skoro będę zaraz w ciąży [emoji38][emoji38][emoji38]
Słowa mojego lekarza odnośnie ruchu przy staraniach i w trakcie „prawidłowej” ciąży. Ruch jak najbardziej wskazany, lecz nie może to być intensywny wysiłek fizyczny. Najlepiej jest wysiłek umiarkowany stosować. A jak zapytałam co to znaczy to odpowiedz była: dla każdego coś innego. Fakt. To nie jest napewno czas na rozpoczynanie nowego sportu 😀
 
Hejka!

Z mężem wracamy właśnie z USG :)

Wg USG ciąża 1 dzień starsza, czyli 6+5, ale przy tak małej różnicy teoretycznie powinniśmy kierować się terminem z OM czyli 6+4 :) Wycyrklowaliśmy ze starym idealnie w owulację 😂 Czyli musiałam ją mieć w dzień szczytu śluzu :)

Człowiek ma prawie 1 cm :) Serduszko bije jak szalone! Pięknie było wszystko widać! Siedzi sobie tam i rośnie :) Ma już człowiekopodobny kształt :)

Następna wizyta 22 marca :) Pan doktor powiedział, że wszystko idealnie i książkowo :)

Kamień z serca!!
Cudowne informacje. Niech Twój mały człowieczek rośnie i nie dokucza za bardzo swojej mamie 😀
 
Kochane moje chyba dopiero teraz zaczynam wierzyć w to co widzę. 1 test od góry robiony dwa dni temu, dwa kolejne z dziś. Ale mam problem.. Tam gdzie mamy zamiar jechać na betę robią ja tylko we wtorki. A z tego co tu widzę trzeba ją powtórzyć po 2 dniach i nie do końca wiem jak to ugryźć..
Ekstra!!! Gratuluję!!! To już ciemniejsza chyba nie będzie - najwyższy czas uwierzyć 😉
 
Czesc dziewczyny,nadal z Wami tutaj jestem,czytam i trzymam kciuki za wszystkie,ja odpuściłam starania,co ma być to będzie,poki nie padnie ostateczna diagnoza i nie wdroza leczenia,to i tak z tego nic nie będzie ( mam podejrzenie o guza przysadki ) miłego dnia wszystkim życzę 😊
To miło, że do nas zaglądasz. Mam nadzieję, że podejrzenia będą tylko podejrzeniami.
 
reklama
Do góry