reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

OGÓRKOWE STARACZKI ZE STAREJ PACZKI [emoji7][emoji173]

A zauwazylas jak strasznie ciagnie sie ten cykl.... czy tylko u mnie czas sie zatrzymal?
Ja juz mam dosc tego cyklu😡😡😡😡😡 bo gfyby chociaz beta wyszla pozytywnie to wiem ze cierpie dla dziecka....a tak to nie wiem czemu mam całą mase objawow ciazowych a ciazy nie mam.... !? Jestem troszke zla....
I plecy mnie bolą !!!!!!😭😭😭😭
Może obok bety zbadaj jeszcze hormony? Wtedy jakby co to będziesz wiedziała co powodowało takie objawy. Chociaż ja w ostatnich cyklach miałam mnôstwo książkowych objawów ciążowych a ciąża pojawiła się wtedy, kiedy objawów nie było. Chyba nie ma reguły. Bo przecież nie mogłam mieć ciągle takich wahań hormonalnych 🤷🏼‍♀️ Chyba u mnie to był mega wredny PMS, co miesiąc inny...
 
reklama
Dziękuję! 😙 Powiedzcie mi dziewczyny czy lekki ból podbrzusza i krzyża jest normalny? Nie chce się denerwować na zapas a w Google nie wpisuje takich rzeczy bo zaraz mi wyskoczy, że mam raka odbytu😂
Oczywiście, że normalny :) Mi nawet promieniował do pośladków i uda :)
 
Notmalny. Rozluźniaja sie.wiezadla. duzo hormonow..macica sie szykuje na dzidziusia.... kochana ogolnie to ciaza jest jednym.wielkim bolem...przez caly czas. Nieliczne sa.szczesciary na swiecie co nic nie maja...ani bolu ani mdlosci....
A reszta cierpi😫
I tak się teraz zastanawiam, czy to wszystko o cierpieniu i ogromnych bólach itd. to troszkę na wyrost czy to ja jestem ta szczęściara? 😂 Wiadomo, nie czuję się idealnie, ale też nie tak, aby mówić, że cierpię. Są kobiety, które bardzo źle znoszą ciążę, ale raczej zawsze wydawało mi się, że nie jest to większość kobiet ciężarnych.
 
Moja mama (lekarz w woj. mazowieckim) miała wczoraj szkolenie odnośnie koronawirusa. Nawet pokazywali jakie ciuchy ochronne będą zakładać w razie zagrożenia.
Ta część z ciuchami była ponoć najbardziej interesująca...
To jest normalne... Muszą być przeszkoleni w razie gdyby coś się stało. Tak jak pracowników w firmie szkoli się z postępowania w razie pożaru, co nie znaczy, że zaraz będzie pożar. Muszą być przygotowani, muszą być zorganizowane plany postępowania. Wydaje mi się, że akurat tutaj dla ciężarnych i starających się panika dotycząca koronawirusa jest najmniej potrzebna :) Żadnej z nas nie jest potrzebny dodatkowy stres związany ze strachem o swoje zdrowie i o zdrowie najbliższych. A tak czy siak każda z nas doskonale wie co się dzieje w kraju i na świecie.
 
I tak się teraz zastanawiam, czy to wszystko o cierpieniu i ogromnych bólach itd. to troszkę na wyrost czy to ja jestem ta szczęściara? 😂 Wiadomo, nie czuję się idealnie, ale też nie tak, aby mówić, że cierpię. Są kobiety, które bardzo źle znoszą ciążę, ale raczej zawsze wydawało mi się, że nie jest to większość kobiet ciężarnych.
Poczekaj kilka miesiecy.... jak zaczna boleć Cie plecy. Nogi spuchną. Nue bedziesz mogla zawiazac buta.... jak zaczniesz rodzic...
 
A zauwazylas jak strasznie ciagnie sie ten cykl.... czy tylko u mnie czas sie zatrzymal?
Ja juz mam dosc tego cyklu😡😡😡😡😡 bo gfyby chociaz beta wyszla pozytywnie to wiem ze cierpie dla dziecka....a tak to nie wiem czemu mam całą mase objawow ciazowych a ciazy nie mam.... !? Jestem troszke zla....
I plecy mnie bolą !!!!!!😭😭😭😭

Kurcze mnie plecy też bolą ale zawsze mnie bolały jak miała przyjść @ , piersi mnie wcześniej bolały a teraz nic .
A cykl ten ciągnie się strasznie faktycznie u mnie również 😠😠😠😠
 
Poczekaj kilka miesiecy.... jak zaczna boleć Cie plecy. Nogi spuchną. Nue bedziesz mogla zawiazac buta.... jak zaczniesz rodzic...
Ale to dopiero w III trymestrze tak się kobiety czują, to normalne, każdy organizm ma swoje granice :) No nie wiem, może ja po prostu jakoś inaczej na to patrzę :)
 
reklama
Kurcze mnie plecy też bolą ale zawsze mnie bolały jak miała przyjść @ , piersi mnie wcześniej bolały a teraz nic .
A cykl ten ciągnie się strasznie faktycznie u mnie również 😠😠😠😠
U mnie chyba też będzie dziś dzień bolącego krzyża 🙁 Chciałam trochę pospać dziś dłużej, ale nagle tak mi się jeść zachciało, że aż nudności zaczęłam mieć 😂 Takim sposobem wstałam w niedzielę o 7:30 czyli jak do pracy w tygodniu 😂😂🤷🏼‍♀️
 
Do góry