reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

OGÓRKOWE STARACZKI ZE STAREJ PACZKI [emoji7][emoji173]

reklama
Duży błąd.

Aktywność fizyczna sprzyja skurczom mięśni w tym również mięśnią w jajowodzie, co ułatwia zagnieżdżenie ;) Generalnie świetnie wpływa na ciało i napewno przydaje się każde wzmocnienie mięśni, które będą obciążone (dolne partie) ciążą i potem porodem...

Ja ćwiczę 2 - 3 razy w tygodniu w zależności jak się udaje.

Polecam Ci jak masz obawy treningi Paula Fitness (dostępne na yt i fb) - są tam również delikatne ćwiczenia zalecane w ciąży i napewno niczemu nie zaszkodzą :) a treningi świetne ;)

Po za tym przy aktywności nasz układ immunologiczny lepiej funkcjonuje a obecnie przy bumie wirusowym zapewne się przyda ;)

@bleucoco
Ciesze się, że kolejna wizyta przebiegła prawidłowo :) Niech maluszek rośnie! a Ty odpoczywaj :)
Dzięki kochana! 😍❤️ A czy do aktywności fizycznej mogę zaliczyć sprzątanie i przesuwanie mebli, skoro czuję się jak po siłowni? 😂 Close enough 😅
 
Wy tu o macach haha , a ja wczoraj wieczorem miałam taka ochotę na kiszone ogórki i zjadłam, a co ;) Nie zupa, ale ogórek tez się liczy :)
 
Też tak miałam. Później już się wszystko uspokaja i po prostu czas wolno leci. A nie możesz pójść wcześniej? Ja poszłam tydzień wcześniej niż mi kazali i do innego lekarza i dzięki temu się uspokoiłam.
Chyba jednak poczekam, maz juz sobie ustalił wolne na ten dzien wiec głupio byloby cos zmieniać a to jest jedyny ginekolog w okolicy, ktoremu ufam, zreszta przyjmował mnie na świat :D
 
A ja od 2 dni pije ...pije i pije. Wode. soki. Co mi w reke wpadnie. Suszy mnie jakbym wody w ogole nie widziala! Jezyk mam jak papier scierny!
Dzisiaj @ nie przyszla.... moze jutro bedzie.
Plecy mnie bolą. Brzuch boli.
Do tego glowa napierdziela od 2 dni. Dzisiaj wzielam paracetamol bo juz na oczy ledwie patrzylam😫 a do tego żołądek mnie boli.... jestem chodzacym bólem. Nie cierpie takiego stanu rzeczy...dlatego ide spac
 
A ja od 2 dni pije ...pije i pije. Wode. soki. Co mi w reke wpadnie. Suszy mnie jakbym wody w ogole nie widziala! Jezyk mam jak papier scierny!
Dzisiaj @ nie przyszla.... moze jutro bedzie.
Plecy mnie bolą. Brzuch boli.
Do tego glowa napierdziela od 2 dni. Dzisiaj wzielam paracetamol bo juz na oczy ledwie patrzylam😫 a do tego żołądek mnie boli.... jestem chodzacym bólem. Nie cierpie takiego stanu rzeczy...dlatego ide spac
U mnie duże pragnienie było jednym z pierwszych objawów ciazy
 
reklama
Do góry