reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

OGÓRKOWE STARACZKI ZE STAREJ PACZKI [emoji7][emoji173]

Ekstra!!! Gratuluję!!! To już ciemniejsza chyba nie będzie - najwyższy czas uwierzyć 😉
Dziękuję! 😙 Powiedzcie mi dziewczyny czy lekki ból podbrzusza i krzyża jest normalny? Nie chce się denerwować na zapas a w Google nie wpisuje takich rzeczy bo zaraz mi wyskoczy, że mam raka odbytu😂
 
reklama
Na fb ludzie co chwila wrzucaja jakies maseczki [emoji23] ceny jak za zloto [emoji23]
Moja mama (lekarz w woj. mazowieckim) miała wczoraj szkolenie odnośnie koronawirusa. Nawet pokazywali jakie ciuchy ochronne będą zakładać w razie zagrożenia.
Ta część z ciuchami była ponoć najbardziej interesująca...
 
Duzo odpoczynku. Moze sie nachodzilas za duzo. Ja po 4 dniach w pracy to wczoraj plakalam z bolu. Kolano, plecy....
Dziękuję! [emoji11] Powiedzcie mi dziewczyny czy lekki ból podbrzusza i krzyża jest normalny? Nie chce się denerwować na zapas a w Google nie wpisuje takich rzeczy bo zaraz mi wyskoczy, że mam raka odbytu[emoji23]
 
Dziękuję! 😙 Powiedzcie mi dziewczyny czy lekki ból podbrzusza i krzyża jest normalny? Nie chce się denerwować na zapas a w Google nie wpisuje takich rzeczy bo zaraz mi wyskoczy, że mam raka odbytu😂
Notmalny. Rozluźniaja sie.wiezadla. duzo hormonow..macica sie szykuje na dzidziusia.... kochana ogolnie to ciaza jest jednym.wielkim bolem...przez caly czas. Nieliczne sa.szczesciary na swiecie co nic nie maja...ani bolu ani mdlosci....
A reszta cierpi😫
 
Dokladnie tak to wyglada :)
Notmalny. Rozluźniaja sie.wiezadla. duzo hormonow..macica sie szykuje na dzidziusia.... kochana ogolnie to ciaza jest jednym.wielkim bolem...przez caly czas. Nieliczne sa.szczesciary na swiecie co nic nie maja...ani bolu ani mdlosci....
A reszta cierpi[emoji31]
 
Notmalny. Rozluźniaja sie.wiezadla. duzo hormonow..macica sie szykuje na dzidziusia.... kochana ogolnie to ciaza jest jednym.wielkim bolem...przez caly czas. Nieliczne sa.szczesciary na swiecie co nic nie maja...ani bolu ani mdlosci....
A reszta cierpi[emoji31]

Moja poprzednia ciąża taka była przez pierwsze dwa trymestry. Jakbym w ciąży nie była. Teraz jest masakra mimo, ze mdłości nie mam... jak widać nie ma reguły, ze jsk jedna ciąża była bezobjawowa to kolejna tez taka będzie, dlatego boje się, ze cis jest nie tak 🥺
 
U mnie to samo ;) tylko ja spokojna :)
Moja poprzednia ciąża taka była przez pierwsze dwa trymestry. Jakbym w ciąży nie była. Teraz jest masakra mimo, ze mdłości nie mam... jak widać nie ma reguły, ze jsk jedna ciąża była bezobjawowa to kolejna tez taka będzie, dlatego boje się, ze cis jest nie tak [emoji3064]
 
Też czekam w okolicach 2 marca na okres ciekawe czy przyjdzie, ale nie mam objawów choć mój mąż twierdzi że zachowuje się jak bym była w ciąży 😆😆😆
Brak objawów to objaw 😊 Wbrew pozorom nie ma wiele kobiet, które odczuwają objawy ciąży już na samym jej początku czyli w okolicach terminu @. Te objawy to najczęściej PMS, a objawy typowo ciążowe klarują się dopiero później 😃
 
reklama
A ja od 2 dni pije ...pije i pije. Wode. soki. Co mi w reke wpadnie. Suszy mnie jakbym wody w ogole nie widziala! Jezyk mam jak papier scierny!
Dzisiaj @ nie przyszla.... moze jutro bedzie.
Plecy mnie bolą. Brzuch boli.
Do tego glowa napierdziela od 2 dni. Dzisiaj wzielam paracetamol bo juz na oczy ledwie patrzylam😫 a do tego żołądek mnie boli.... jestem chodzacym bólem. Nie cierpie takiego stanu rzeczy...dlatego ide spac
Może jesteś odwodniona? Polecam litorsal :) Rozpuszczony w szklance wody dobrze gasi takie męczące pragnienie :)
 
Do góry