reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Objawy

U mnie z objawami raczej "spokojnie' - piersi nie bolą i nie mam dużych problemów z temperaturą. Tylko mdłości mam czasem, zwłaszcza gdy otworzę lodówkę nawet jeżeli chwilę wcześniej miałam ogromną ochotę coś zjeść. I spać mogę na okrągło... :(
No i zaczynam się nie mieścić w rzeczy sprzed zafasolkowania :-)
 
reklama
kurde a ja praktycznie chodze w starych ciuchach...
w tamta ciaze mialam chyba tylko dwie pary takich strikte ciazowych z pasem na bebech a tak to stare szmaty
 
sugarspunsister ja też tak chce , a tu niestety ciuszki ciążowe kupuje.

Jestem w 20 tygodniu ciązy, czy nie powinnam odczuwać juz ruchó DZidzi ? Bo troszkę zaczynam się martwić że nic nie czuje oprócz bólu pleców i sutków :(
 
reklama
dwa dni temu miałam wizytę i powiedział ze jeszce mam czas. Ale zmieniam lekarza ponieważ nic przy nim nie wiem, jest cały czas ogólnikowy. Niedawno złapał mnie ból połowy tłowia to powiedzial mi ze mam jechac na następny raz do szpitala i pytam sie co to moze znaczyć to nic mi nie odpowiedział. Tym razem ciśnienie mi podniósł, bo ja zwyczajnie chce wiedziec co dzieje się z moim ciałem i DZidzią i jak widać szybciej tutaj dostanę odpowiedź niż uzyskam cokolwiek od niego.
 
Do góry