reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Objawy

Ja jednak bardziej wierze kawie niż coli:tak::-D Ale wiecie co jak nie wypije 1,2 dziennie kaw (ale słabych) to nie potrafie zyc. Mam nadzieje ze dziecku to nie szkodzi:baffled::confused:
 
reklama
Jagoda
a wiesz , ze mojej znajomej tez tak lekarz powiedzial odnosnie coli, ze lepiej niby niz kawa:confused: Tylko jej z kolei kazal odgazowywac niby...

A ja pije dwie kawy dziennie takie slabiutkie z mlekiem, bo mam niskie cisnienie, no i cole tez czasami sobie lykne:zawstydzona/y:
 
Ladina czyli to sie potwierdza z tą colą:szok:, może czasami mozna sie wspomóc tym odrdzewiaczem ale bałabym sie za czesto:tak::-D A z tym ciśnieniem to jest przerąbane:no::baffled: Ja jestem czasami taka słaba że z rąk mi leci wszystko i rozmywa mi sie obraz przed oczami:sick: Po prostu musze kawke wypić:baffled:
 
Jagoda
ja mam tak samo, padam po prostu dzisiaj wlasnie mam taki dzien...
Ale wiesz herbata jest rownie szkodliwa tylko ze zamiast kofeiny zawiera taine (substancja o podobnym dzialaniu) a nikt przeciez nie mowi o tym zeby herbate w ciazy ograniczac:confused:
 
Ladina ja już dzisiaj po jednej kawusi i troche lepiej:tak::-D
Co do herbaty to słyszałam i unikam czarnej, pije owocowe.
Ale najbardziej sie przeraziłam jak dowiedziałam sie ze nie powinno sie pić zielonej:szok::baffled: mimo ze jest antyrakowa to podobno w ciązy nie jest wskazana ponieważ zabija komórki i moze szkodzic rozwijajacemu sie dziecku. Pewnie chodzi o jaks ogromna ilosc codziennie, nie wiem. Ja piłam na poczatku ciąży ale przestałam.
 
Jagoda
A to ciekawe z ta zielona, bo ja z kolei przedwczoraj chcialam sie czerwonej napic a moja kumpela kategorycznie mi zabronila:eek:, bo tez podobno cos nie tak:confused: i badz tu czloweiku madry:szok:
Ale mysle tak jak Ty, ze to raczej trzeba by bylo jakies ogromne ilosci tego ewentualnie wypic, zeby moglo zaszkodzic...
 
Jejku mam nadzieje że to chodzi o wielkie ilości:eek::baffled: bo jezeli chodzi o dzidzie to jestem cholernie przewrażliwiona. Ciągle mam wyrzuty sumienia że coś robie nie tak:sick:i moge jej zaszkodzić:sick: Pocieszam sie tym ze tak kopie i szaleje wiec mam nadzieje ze jest silna i zdrowa!
 
ja wychodze z zalozenia ze wszystko z glowa i bez przesady w druga strone
w koncu kazda ma rozum i swoje przekonania
i kazda robi jak uwaza i jak jest dobrze dla niej i malucha :tak:
 
Picie zilonej herbaty moze zaszkodzic jak sie pije 5 i wiecej szklanek :tak:
Ja uwielbiam ta herbate,no ale az tyle to nigdy nie pilam :laugh2:
Cole tez sobie czasem lykne.
A kawe pije rozpuszczalna z mleczkiem.Jedna lub dwie.A po 18:00 juz nie,bo bym nie usnela w nocy.
Kiedy jeszcze trzymaly mnie bole glowy to pilam slaba sypana,bo ona lepiej dzialal niz paracetamol :eek:
 
reklama
jak na początku ciaży nie mogłam pic kawy ..okropnie mnie odrzucało od niej gdzie przed ciąża ja uwielbiałam:-) Ginka powiedziała mi tak: jeżeli nie moge kawy pić - mam pić colę oczywiscie nie do przesady:-) ale to oczywiste...lampeczka winka bardzo dobrze działa na krążenie i do obiadu nigdy nikomu nie zaszkodzi wręcz pomoże na opuchniecia itp... (nie wizęłam do serca i nie pije codziennie:) tak przy jakiejś okazji..) Jeśli chodzi o kawe to powiedziała że jak już mi wróca smaki to można bez problemu 1, 2 wypić ;-) ale z tego co wiem co ginekolog to inne podejście do wszystkiego;-) ja tam jej wierzę w końcu ma doktorat zrobiony z ginekologi więc raczej coś wie;-)
 
Do góry