reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Objawy

Kajunia współczuję. Wymioty to najgorsza strona ciazy. U mnie na szczęście minęły bezpowrotnie a w razie czego stosuję torecan.
Poza tym inne dolegliwości też na razie przeszły. Mam tylko jakieś kilkudniowe napady i przechodzi i osłabienie i wymioty i senność. Takze trzymaj się. Będzie dobrze:-)
 
reklama
bira myślę, że był to jednodniowy wybryk :-p a może nawet wynik stresu przed USG :cool2:

nie wiem dlaczego, ale zaczęły boleć mnie nogi :zawstydzona/y: w zasadzie łydki
 
Mnie dzisiaj dopadły wymioty i mam mdłości... przy myciu zębów. Masakra. Powinnam użyć torecan, ale dzisiaj nic mi sie nie chce i nawet nie mam ochoty wstać do łazienki... więc męczę się jak ta durnota...
 
Ja rowniez należe do listopadówek ;)) Jezeli chodzi o dolegliwości to nie mam w zasadzie zadnych wiec chyba mogę uwazać sie za szczęsciare pfu pfu ;) CZasami pobolewają mnie piersi i chyba tylko tyle:zawstydzona/y:
 
witajcie dziewczyny! oj dawno nie zagladalamna forum:-( musze nadrobic zaleglosci. U mnie mdlosci sie juz skonczyly,brzuszek narazie wyglada jakby to bylo sadelko a nie ciaza;-) a poza tym ok
 
U mnie oprócz bolesnych piersi (i na szczęscie większych:) od początku nic się nie dzieje. Co prawda brałam duphaston przez 6 tyg. ale z powodu problemów hormonalnych, które mam od zawsze. Dopiero od jakiegoś tygodnia widać (tzn.tylko ja widzę) zaokrąglony brzuszek, co mnie baaardzo cieszy. Mam nadzieję, że tak dobrze się będę czuć do końca ciąży. Pożyjemy, zobaczymy...:D
 
reklama
Witajcie! jestem na początku czwartego miesiąca, (termin mam na 29 listopada).
od niedawna mam pewne dolegliwości, zanim nadejdzie wizyta u ginekologa, mam nadzieje że któraś z Was odpisze
nie wiem czy znacie to uczucie szczególnie na pocżatku ciąży, podczas np mycia zębów, nie są to mndłosci, ale pewien odruch ......... wymiotny, robi sie po prostu niedobrze,
od kilku dni dopada mnie taki odruch, nie tylko podczas mycia zębów, ale w różnych porach dnia, przed jedzeniem, po jedzeniu, rano wieczorem............ naprawde różnie
po drugie , nie wiem czy moja dieta jest niewłasciwa, czy to może normalny stan, ale czuje tak jakby kwasny smak w ustach, cokolwiek zjem, czy wypije, coągle czuje kwas, czy to noralne ?????????? macie jakies rady ????
prosze o odpowiedzi
Z góry Wam dziękuje, no gratuluje wszystkim które mają terminy listopadowe :-)
czekkam na odpowiedzi
 
Do góry