reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

O wszystkim i o niczym, czyli jak dobrze być w ciąży :)

reklama
ja mam tak:
kilka dnie lepiej i potem ponownie mdłości :p
juz chyba z 3 razy myśłałam, że juz po tych paskudnych mdłosciach ... a one wracały :p :p :p

i do niedawna miałam ochote na wszystko co niezdrowe
mc donald
pizza
cola, sprite
woda gazowana
frytki
majonez
....


teraz mc donald nmie obrzydza :p
ale kola jest pyszna ;D
 
hmmm... coca cola najlepiej do sledzi w smietanie i ogoreczki - koniecznie kiszone- yamiii:))
Czy to sa juz zachciewajki??
 
uuuuuuu, z początku jadłam za dwoch ;D, ale teraz mam okropny jadłowstret i cialge nudnosci, zrobiłam sie strasznie czujna na zapachy a co najgorsze to wszystko mi smierdzi :(, nawet przeszkadzaja mi moje ulubione perfumy mojego meza, no ale co zrobic- ach te hormony... :), mam nadzieje ze to sie zmieni
 
22 luty ja 14 tydzień chciałam wam powiedziec ze nuddddddddności mam cały czas a wymioty co ddddrugi dzień ale takie ze aż sąsiedddzi słyszą ja wspolczuje tym co tak przeżywaja jak ja
 
dziewczyny ile przytyłyscie już od początku ciąży? bo ja straciłąm kilogram jakieś 2 tygodnie temu i nie mogę nic przytyć! nie mam mdłości czuję się świetnie :) jak byłam u lekarza półtora tygodnia temu powiedział mi że to 12 tydz. czyli teraz jest 13 i chyba mi się termin zmieni na luty ale to jeszcze nic pewnego
 
Roksi ja jestem w połowie 13 tc i chyba też nie bardzo przytyłam bo moja waga zwykle wahała się ok. 2 kg w zależności od wagi na której się ważyłam i tego ile się wcześniej najadłam ..;). Mnie się wydaje, że brzuch mi urósł (po niektórych spodniach to czuję) ale dzis mi koleżanka, która mnie z miesiąc nie widziała, powiedziała, że ona nie widzi żeby mi coś urosło .... No więc już sama nie wiem. Podobno przy drugich ciążach szybciej rośnie (mój mąż gdzieś wyczytał) ale nie mogę się wypowiadać na ten temat bo to moja pierwsza. Zresztą aż tak mi nie zależy, żeby niewiadomo ile przybrać bo potem będzie problem ze zrzuceniem ;).

Pozdrawiam
 
pozdrawiam Was Mamusie serdecznie! ciągnie mnie do "marcóweczek" :) rok temu też byłam w ciąży, zastanawiałam się czy to będzie chłopiec czy dziewczynka, wymieniałam się radościami i smutkami na BB, a teraz moja Agata śpi w łóżeczku :) jestem przeszczęśliwa

życzę Wam wszystkiego dobrego, tylko wyśmienitego samopoczucia, spokojnej ciąży, łatwego porodu i pogodnych Dzidziusiów w marcu :)
 
reklama
Uwaga forumowiczki z Łodzi i okolic!
Poznajmy się! Zapraszamy na mini - zlot!
Organizujemy spotkanie Fanek Babyboom w Łodzi. Spotkanie rozpocznie się 0 11:00 dnia 2go września (sobota). Ustalone są dwa miejsca: W przypadku ładnej pogody - Park Poniatowskiego (ten u zbiegu al. Mickiewicza i ul. Żeromskiego) w alei głównej na środku przy okrągłym klombie. W przypadku pogody niesprzyjającej - Manufaktura przy sali zabaw dla dzieci. Ostateczne miejsce ustalimy w sobotę przed spotkaniem na wątku "Mamusie z Łodzi" w dziale " To my:-)". Podaję link: https://www.babyboom.pl/forum/index.php/board,32.0.html
Na wątku będziemy przed spotkaniem około godziny 9tej i wtedy ustalimy na bierząco. Chętne mamusie i przyszłe mamusie zapraszam już teraz na wątek. Zgłaszajcie się a będziemy wiedziały ile nas będzie. W razie pytań piszcie na wątku, do mnie na PW lub na gg - numer w podpisie.
Pozdrawiamy!
P.S. Wybaczcie, ze tak nie na temat ale nowym wątkiem nie chcemy działu zaśmiecać! ;D
 
Do góry