reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

O wszystkim i o niczym, czyli jak dobrze być w ciąży :)

wiolinko, no ja wlasnie slyszalam, ze w ciazy nie powinno sie opalac, a w szczegolnosci brzucha! po pierwsze, kobiety w ciazy ponoc czesto dostaja plamy od slonca, a po drugie dla dzidziusia ponoc bardzo niebezpieczne jest przegrzanie organizmu mamusi. Dlatego w upaly trzeba bardzo na siebie uwazac i nie przebywac za dlugo na sloncu :) ale pewnie wszystko ze szczegolami opowie ci twoj lekarz ;)
 
reklama
wiolinka to prawda z tym brzuszkiem....jak byłam pierwszy raz u mojej gin to właśnie to wymieniła na początku. nie opalac się a brzuszka nawet nie wystawiac na słońce. ale może to sprawa indywidualna i Ty bedziesz mogła. a jak nie to przecież bedą tam inne atrakcje ;D daj znac co u gina.
 
No to będziemy się chować przed słońcem razem z Agusią... Dzieci chyba do 3 lat nie bardzo powinny się opalać...
Agutku, jaKalina, do gina idę jutro, niestety nie mojego (moja ma złamaną rękę i nie dałaby rady przyjąć mnie przed wylotem), ale poleconego. Trzymajcie kciuki mocno! Nie wiem dlaczego, ale mam lekkiego pietra :-[ Właściwie idę po potwierdzenie ciąży ;D , skierowanie na badania i porady przedwyjazdowe - ich chyba najbardziej się boję...
 
wiolinka i jak po wizycie u gina?

a ja sobie wlasnie zdalam sprawe, ze lada chwila na forum pojawi sie watek kwietniowek i juz nie bedziemy ostatnie :p
 
Jeszcze marcówki się nie ujawniły wszystkie, a już kwietniówki się pojawiają ;)

A u mnie samopoczucie znów dołujące.. Mdłości wróciły :mad: :mad: :mad: Bleeeeeee... Mdli mnie od rana do wieczora, nic nie mogę jeść :(
 
Czesc Dziewczyny!

domeldowuje sie z terminem na 2 marca :))
czytam to forum juz od kilku dni- jestem w pierwszej ciazy i mam bardzo duzoooo pytan,
Standardowe pytanie "czy to normalne, ze...", ze mam wech jak pies mysliwski, ze od widoku do tej pory ulubionych potraw wykreca mnie., ze w nocy latam do ubikacji choc nigdy tego nie robilam, ze mnie ciagle ssie w zoladku- na szczescie mdlosci juz mam za soba.
No i czytajac to co piszecie - widze ze to normalne :)
Jakos dodaje to otuchy :)
Mialam plamienia wiec sie troche obijam w domu- mialam czas, zeby was troche poznac :)
Jeszcze raz witam ekipe marcowa :))
ania
 
Witaj zombus! Fajne takie formum, co? Od razu człowiek czuje się... normalniej ;D

Agutku, no to byłam u gina, ciąża jest ;D ; nieurojona ;D Wszystko w najlepszym porządku, wygląda OK :D . Bardzo się z tego cieszę. Dostałam skierowanie na mnóstwo badań (tak jak i przy poprzedniej ciąży), a z zaleceń 'wylotowych' to najważniejsze jest to, że mam sobie kupić Nospę. Magdeczko, może też sobie kup? Mam jeść 3 razy dziennie dzień przed wylotem i w dniu wylotu i to samo przed powrotem. Tak na wszelki wypadek, z powodu różnych ciśnień działających w czasie lotu. Tak przynajmniej zrozumiałam. Nigdy nie jadłam Nospy, ona chyba ma jakieś działanie rozkurczające? Tak czy siak, wybiorę się po to do apteki.
 
Malaga, te mdłości to chyba niedługo powinny przejść, co? Chyba w 3cim miesiącu powinny się skończyć? Nie miałam, to Ci więcej nie pomogę...
 
zombus o witamy na pokładzie i zyczymy spokojnej ciąży z małą ilością wszelkich dolegliwości.
co prawda sama sobie już odpowiedziałaś na większośc pytań ale dla pewności...potwierdzam to wszystko normalne ;D ja nawet już przestałam sie perfumowac bo nawet te zapachy wywołują u mnie odruch wymiotny. ale cóż...nie ma innej rady jak przetrzymac i zyc nadzieją, że drugi trymestr będzie krainą łagodności ;) pozdrawiam i jeszcze raz serdecznie witam.


 
reklama
hej dziewczyny
Wiolinka dzieki za rade, ja w piątek wylatuje ale nic juz z ginka nie moge skonsultowac bo ona tez jest a urlopie. Ta Nospa to tak jak piszesz ma własciwości rozkurczające (na pewno nie zaszkodzi ;))

zombus witamy w gronie marcowych Mamuś!!!
 
Do góry