reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

O wszystkim i o niczym, czyli jak dobrze być w ciąży :)

Witam was wszystkie przyyszle mamusie :) mam nadzieje ze niebawem dolacze do grona zabrzuszkowanych :)
Coraz bblizej zbliza sie dzien w ktorym bede mogla zrobic test i dowiedziec sie czy w moim brzusiu rosnie mala fasolka :)
Ciagle zadaje sobie pytania, czy sie udalo i chyba za duzo o tym mysle, niemam rzadnych objawow bo to chyba za wczesnie, jedynie bialy jak krem sluz po zaraz po owulacji (a nigdy tak nie mialam). Zastanawia mnie tez czy jezeli ewentualnie doszlo do zaplodnienia to jak powinna wygladac szyjka macicy, czy dalej jest miekka i uniesiona, czy jest twardsza??? Bede wdzieczna za kada odpowiedz :) pozdrawiam
 
reklama
sami - z tą szyjką to jest różnie.. Ja miałam taką jak podczas dni niepłodnych - twardą i nisko.

Trzymam kciuki :D
 
Czas na moje dolegliwości ciążowe ;)

- nudności - koszmarne, całodniowe, ale bez wymiotów
- wrażliwość na zapachy
- zaparcia
- wzdęcia
- osłabienie (ale jeszcze nie zemdlałam ;) choć robiło mi się słabo kilka razy ::) )
- zmienione "smaki" ;) - nie mogę jeść słodkiego, jogurtów, natomiast dobrze mi wchodzą kwaśne rzeczy :D
 
Hej Dziewczyny, przyłączam się :laugh:
Termin jak na razie mamy na 25 marca.
Może Mamamisi też tu zajrzy? Obie jesteśmy z Czerwcówkolandu 2005 ;D i obie teraz w ciąży o podobnym terminie :D
 
ja to poprzednią ciąze przechodziłam prawie bez objawów, a teraz to już czuje że jest inaczej. Jak tylko coś zjem to mnie mdli chociaz póki co nie wymiotuje i mam nadzieje że tak pozostanie, a zapachy mi nawet nie przeszkadzają
 
dziewczyny czy was też tak dziwnie boli kręgosłup w ciąży? jak leżę jak się dłużej zasiedzę okropnie boli mnie kręgosłup w dolnej części. Myślałam o basenie ale najczystszy w naszym mieście będzie otwarty od września... może jakaś gimnastyka dla kobiet w ciąży?
 
reklama
Do góry