reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

O wszystkim i o niczym, czyli jak dobrze być w ciąży :)

reklama
no...teraz to juz nie mamy jak odpoczywać!! W pierwszej ciąży było co innego, bo jeszcze nie było naszych maluchów - a teraz...!!!!
Na dodatek Laura to niezły ananas!!!

A tak na marginesie Melanie, to my jestesmy nawet w tym samym wieku!!

Aha! Wiem, gdzie wyjeżdżasdz, ale nie martw sie, zostanie to moją tejemnicą...! 8)
 
to wcale nie tajemnica dla marcóweczek :)
tylko poprostu nie chce pisać, żeby każdy mógł przeczytać ;)

moja córcia też nie jest typem spokojnego leniuszka ;)
mówimy na nią łobuz, diabliczka itd :D
chciałm się tu jeszcze pochwalić, że córa od zeszłej soboty sama smiga
teraz to dopiero mam latania :p

kurde chwilami myślę, że nie podołam :(
mąż mnie zawsze podnosi na duchu ale taka juz moja natura - zawsze szukam minusów i sie nimi dołuję :p
 
na mnie wczoraj zadzialal moj perfum, ktorym ledwo co zdazylam sie popsikac i myslalam, ze puszcze pawia...obylo sie bez niego ::) maz szybko przybiegl z woda mineralna i jak popilam to mi pomoglo.... ;D
 
Kurcze, to mogę Ci podać rękę ;) :-[ Ja się nawet umyć nie mogę, bo mi mydło śmierdzi, szamponu do włosów też nie mogę, nie wiem, co robić :/
 
a mój mąz jak się wykąpał i przyszedł taki pachnący do wyrka, to mnie tak kręciło w nosie, że nie mogłam zasnąć
normalnie tak intensywnie czyłam płyn pod prysznic, jakby się polał całą butlą :p

marusha- to kup sobie cos dla alergików - coś bezwonnego

albo sie nie myj :p ;)
 
reklama
Oooo, dobra myśl z tymi alergikami  ;) ;D Zaraz ide do apteki coś kupić, bo i tak już za długo siedzę w internecie, a można max 4 godziny dziennie. Ja i tak w pracy troche siedze też, więc limit dziś już ostro przekroczony  :-[ ide na powietrze. Papa
 
Do góry