reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nowy początek - wrzesień 2024

reklama
Może dajmy chwilę niech dziewczyny potworzą konta i wtedy🤔?
Też myślę żeby poczekać jakieś 2 dni żeby każda zdążyła się przenieść.

Co do torby do szpitala:
- czy do rzeczy na sale porodową macie też czystą koszulę i drugi ręcznik i kosmetyczkę, czy to macie z normalnymi rzeczami?
Przy pierwszym porodzie miałam cała walizkę ze sobą więc nie dzieliłam rzeczy, a teraz już sama nie wiem jak to ugryźć. Bierzecie jedne klapki czy dwie pary?
 
Napisałam do admina forum jak zrobić ten wątek zamknięty, szukam ale nie umiem znaleźć instrukcji. Pewnie można zamknąć już i później dodawać nowe osoby jak coś.

Chyba na sam poród spakuje tylko jedną koszulę, bez kosmetyczki. Nie mam pojęcia jak to wygląda ale na szkole rodzenia mówią że rodzisz, zostajesz na tej sali te 2 h a potem zostajesz przeniesiona na nirnalną salę i tam już można się umyć i przebrać. Ale ja nie mam doświadczenia, nie wiem jak w praktyce to wygląda.

Ogólnie biorę 2 pary klapek, jak leżałam na patologii to super się to sprawdziło, jedne do chodzenia normalnie biorę te moje ‚birkenstocki’ bo mają paski i są super wygodne nawet ze skarpetkami, a na poród i potem pod prysznic też tego typu klapki tylko całe plastikowe, fajne widziałam w diverse za chyba 40 zł też regulowane w razie gdyby mi spuchły stopy :)
 
Aaga dwie, takie japonki leciutkie/piankowe z gumowym paskiem, pod prysznic i normalne klapki do przemieszczania się 😉 tyle, że ja cc
 
Cześć dziewczyny, dołączam i ja. Wy pakujecie torby a ja właśnie się dowiedziałam że prawdopodobnie zamykają porodówkę w moim mieście gdzie urodziłam moje pierwsze dziecko i teraz też planowałam tam rodzić a teraz do najbliższej konkretnej mam 100 km.. więc nie wiem jak w razie czego zdążymy dojechać szczególnie że w moim przypadku nie może dojść do skurczów porodowych...
 
Ja sama go zrobię prywatny, mam tez nasz grupe juz wtedy można dac różne tematy, tylko musze obczaic jak macie dołączyć
 
Ja do cc biorę tylko 2 koszule do karmienia, majtki siatkowe, jedne klapki typowo basenowe, jeden zestaw ciuchów typu spodnie ciążowe i T-shirt, wodę z dziubkiem. Na wyjście przygotuje ciuchy dla mnie i dziecka w domu i mąż mi przywiezie jak po nas przyjedzie. Ja się pakuję w taką plecako walizkę. Chcę mieć jak najmniej rzeczy, bo jak byłam na patologii i widziałam te biedne dziewczyny z wielkimi walizkami i całymi zgrzewkami wody to mi ich szkoda było jak musiały to dźwigać. Przez cc ani po cc nie dadzą mi nic jeść więc nawet nie biorę żadnych przekąsek. Jednak do porodu naturalnego trzeba być przygotowanym na różne sytuacje
 
reklama
Nie ma w ogóle takiego przycisku, może sama musisz wpisać nasze nicki w tej zakładce użytkownicy?
 
Do góry