reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Noworodkowe perypetie

Tak jak pisze lunera, ja sie wlasnie tak staram karmic pod gorke. Bo wydaje mi sie ze wtedy lepiej bakowi leci i spokojniej je. On lezy na mnie, na piersi i sobie ciagnie.
Ale nie zawsze tak moge bo czasem jestem zajeta Maja i daje piers jak moge,

Lunera a na lezaco jak karmisz?
Ja w nocy daje czasem na lezaco. Ja na boku, bak na boku i tak ciagnie. Ale on wtedy dobrze piersi nie chwyta i ciumka strasznie. Dla mnie w nocy to najwygodniejsza pozycja ale jednak nie za czesto tak robie przez to jego ciumkanie
 
reklama
Dokładnie.

My najczesciejnsie karmimy na leżąco. Albo leżąco spod ramienia. Nie dość, ze komfortowo, loli nie zalewa i plecy odpoczywają.
 
Cinamona,
Wlasnie tak na boczku sobie lezymy jak napisalas. Czasem od razu sie przystawi a czasem dluzej szuka. Ale generalnie jest ok. W szpitalu nie umial jeszcze lapac i wtedy na siedzaco bylo mu wygodniej. Na szczescie sie szybko przestawil bo nie wyobrazam sobie tak go przekladac w nocy. A na lezaco duzo mniej sie wybudza, ja go tylko przykrywam i przystawiam poduszke do plecow, zeby nie fiknal w druga strone. Wczoraj 2 pieluchy zmienilismy na spiocha :-)
 
u nas zmienianie pieluchy i przebieranie powoduje ryk... ale jaki!!! masakra...

Lunera - pozycja siedząca pod górkę chyba się u nas przyjmie! dzięki!
 
beata, moze do pediatry/chirurga?

loli odpadl 3 dni po urod
zeniu.




dzis byla wazona, 4300.... czyli 1kg w 3tygodnie i 2dni i ponoc 4cm.... ale sama ja chyba zmierze, bo az wierzyc mi sie nie chce, choc widze ze urosla ;)
 
Anney,
Super!

Beatka,
A slimaczy sie cos wokol? Czy suchy calkiem jest?
Ja tak mialam z najstarszym, finalnie chirurg mu pomogl. 4 tyg to czas, zeby komus pokazac czy jest ok.
 
No polozna go widziala i mowila ze jest schowany trochę i może dluzej odpadac. Pediatra tez byla teraz na wizycie i tez nic nie mowila a ja się martwię że dlugo:-(
 
Zosi odpadł po 2 tygodniach, tez długo ale był schowany i to dlatego. Beatko skoro pediatra nic nie mówił to najwidoczniej tak może być. Najważniejsze żeby nie ropialo itp.
 
reklama
Do góry