reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Noworodkowe perypetie

Ja podaje na lyzeczce. Sab simplex podobno bardzo dobry, czekam aż mój ojciec mi przywiezie z Niemiec a probiotyki mam podawać cały czas także ty Cinamona tez spróbuj, to na pewno nie zaszkodzi.
 
reklama
Dziewczyny ratunku! Co na ciemieniuchę?
Nie jestem pewna czy to to ale pod grzyweczką na tych pryszczach uczuleniowych zaczęły się pojawiać małe strupki i położna wczoraj stwierdziła że to to :-( doradziła mi jedynie nacieranie główki oliwką i przeczesywanie włosków ale może znacie jakieś inne sposoby?
Ja nie wiem co u nas jest :-( wszystko się nas czepia od początku :-( pępek jeszcze się trzyma, wyszła ta alergia na nabiał a co za tym idzie cała główka w pryszczach i problemy brzuszkowe, z bioderkami problem więc męczy się w tej podwójnej pieluszcze i teraz jeszcze to ***** :-( staram się jak mogę ale chyba nie spisuje się zbyt dobrze w roli matki :-(
 
Martuszka ciemieniucha to nic strasznego dużo dzieci to ma, zobacz w aptece czy nie ma specjalnego szamponu, w Uk jest firma dentinox.

U nas pępek odpadł po 10 dniach
 
Martuszka ciemieniucha to normalna rzecz. Ja tez uzywalam oliwki i wyczesywalam. Czasem schodzi szybko. Moj średni mial ją niestety kilka miesiecy. Ale w koncu zeszła.
 
Na ciemieniuszke masc cholesterolowa za pare zlotych w aptece. Smarujesz na godz przed kapiela a potem myjesz glowke. Powinno samo sie zluszczyc po kilku dniach. Podobno wazne, zeby mocno nie czesac bo bedzie draznic skore.
Mozna kupic gotowa. Mi pediatra robila taka masc na zamowienie, dodawala jakies witaminy.

Martuszka, jestes super! Dbasz o malucha i nic nie zaniedbujesz! O to chodzi.

Jak ci z ta pielucha nie lezy to moze wiecej na brzuszku? Wiem ze pepek jest niefajny. Ale predzej czy pozniej odpadnie. Nasz dzis zaczal podkrwawiac, zobaczymy co pediatra na to...
 
I nas dzisiaj znowu nad ranem problemy z brzuszkiem. Ale popuszczal troche baczkow i bylo lepiej. No i spanie na brzuszki tez pomaga.
Zobaczymy jak bedzie w ciagu dnia bo prawie po kazdym karmieniu placze insie prezy.
Kupilam biogaie. Juz mu dalam. I sabsimplex od wczoraj daje srednio co drugie karmienie. Mam nadziej ze po kilku dniach bedzie poprawa
 
ciemieniucha normalna sprawa. U nas też wystarczała oliwa + wyczesywanie.

no i wygląda na to, ze Ula preferuje spanie na brzuszku - przynajmniej przy okazji się masuje.. ;)
 
reklama
Do góry