reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Noworodkowe perypetie

O tak cycki na wierzchu to teraz standard. U nas ze spaniem tez różnie, ta noc nie była najgorsza ale marzy mi się przespana cała noc. Nasz synek przez pierwsze dni przychodził do nas w nocy i spaliśmy we 4 ale mała go budziła swoim płaczem i teraz już do nas nie przychodzi.
 
reklama
Mi polecił pediatra, bo małą też bolał brzuszek. Boli nadal ale jest już dużo lepiej. Na jakąś poprawę trzeba czekać min 5 dni. Teraz daje biogaia protectis ale dzisiaj mąż ma kupić neonatus bo podobno jest lepszy i pomaga np przy kolkach.
 
Ziewczyny mieszane karmienie nic nie da.. bo dziecko kp nie pptrafi trawic mm.. nie mam czasu opisywac..
Wejdzie na hafije.
 
Mi sie wydaje ze mlodego mecza gazy bo prawie wogole nie puszcza bakow. Latwiej mu w nocy idzie. A tak to po kazdym karmieniu sie meczy i prezy.
Widze ze u nas jest ta biogaia ale pod inna nazwa. Chyba jutro kupie.
A jak podajecie ta biogaie?
Na lyzeczce, w strzykawce czy jak?
To sie daje taz dziennie po 5 kropelek?

Mam kropelki sabsimplex bo mi siostra kupila 3 opakowania w niemczech. Zaczelam dzisiaj podawac. Oby po kilku dniach byla roznica.
 
reklama
Do góry