reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nocne Karmienie

Mój synek ma 7 m-cy i jest głównie na cycu. Podobnie jak u Was budzi się w nocy co 3 godziny i chce tylko cyca i śpi dalej.
Nie wiem co mu dawać bardziej treściwego, żeby dłużej spał. Bo czytałam, że mleko mamy szybko maluch trawi i dlatego się częściej budzi na jedzenie. Próbowałam mu dać kaszkę (łyżeczką, bo nie toleruje butelki), ale to nic nie dało o swojej porze się budził na cyca.
 
reklama
chyba nie potrafiłabym tak rygorystycznie. POza tym mnie sie zdarza wstać w nocy i coś schrupać więc dlaczego dziecku miałabym odmawiać?

Dokładnie:-) Mój Szymuś je ok. 21 i wstaje dopiero ok. 3 nad ranem jeśli zje później to wstaje o 5-6 rano, dodam, że niedługo skończy 3 miesiące i od dłuższego czasu wstaje tylko raz na nocne jedzenie;-)
 
Mój mały jest na piersi, niedawno skończył 3 miesiące. Muszę przyznać, że do 2go miesiąca budził się dwa razy w nocy na karmienie. Ale teraz wybudza się co dwie godziny z zegarkiem w ręku:confused2: A że dodatkowo sen ma bardzo lekki to nawet jak się naje to trudno mu zasnąć. I tak się zastanawiam, kiedy ja się w końcu wyśpię....:-:)-:)-:)-(
 
Hania budzi sie nocy raz, zazyczaj o 5 i na polprzytomnie zje i dalej zaypia. Zdarza jej sie rowniez zapomniec o jedzeniu i przesypiac cala nocke, choc takich nocy jest malo. Za jakis czas bedziemy probowali odzwyczaic ja od nocnego jedzenia, tym bardziej ze w nocy zjada bardzo malo. Ale jesli odzyczajanie sie nie uda to trudno, widac taka ma nature ze musi cos przekasic. Karmie butla
 
Tak właśnie budzą się dzieci na piersi.
U nas było identycznie do roku czasu, jak przestałam karmić mały dostał butle na noc to spi ładnie do rana od 20 do 8
 
Moja córa była przeszło pół roku na cycku, ale zwyczaj budzenia się w nocy pozostał jej na znacznie dłużej. Chyba noce zaczęła przesypiać jak miała z 15 miesięcy. Tak więc nastawiam się na jeszcze minimum rok wstawania, masakra :baffled:
 
Moja niunia nigdy nie była na cycu ,je jeszcze w nocy ,teraz idzie jej trzeci ząbek ,dlatego nie chce jej teraz denerwować a potem będe chciała odzwyczaic ją od butli w nocy .Zobaczymy jak to będzie .Trzymajcie kciuki :)
 
Moj synek ma 4 mce zasypia po kapieli i jedzonku ok godz 19,budzi sie na herbatke ok 2 ,i o5 mleczko.karmie od poczatku butelka.
 
moja corka ma 4 miesiace karmie ja o 12 i o 3 nad ranem a czasami to juz rano z synem mialam klopot do 9 miesiaca wstawalam kilka razy za to teraz to maly niejadek:tak:
 
reklama
Do góry