reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Niepokoje w ciąży

reklama
Dziewczyny mam takie pytanie...czy to normalne że caly czas mam mokre majtki???wiem ,że to dziwnie brzmi...chodzi mi o to że nie popuszczam moczu czy coś takiego tylko normalnie czuje jakby ciepła woda leciała mi z pochwy(jakbym robiła siusiu ale to nie to),nie ma zapachu, nie ciągnie się, nie są to upławy...nie wiem ale mam to często,że az leginsy mam mokre. Muszę zmieniać majtki 3 razy dziennie;/ dziwne to troche...w pierwszej ciąży tego nie miałam:no: doradźcie czy jest to coś normalnego czy nie ???
 
Dziewczyny mam takie pytanie...czy to normalne że caly czas mam mokre majtki???wiem ,że to dziwnie brzmi...chodzi mi o to że nie popuszczam moczu czy coś takiego tylko normalnie czuje jakby ciepła woda leciała mi z pochwy(jakbym robiła siusiu ale to nie to),nie ma zapachu, nie ciągnie się, nie są to upławy...nie wiem ale mam to często,że az leginsy mam mokre. Muszę zmieniać majtki 3 razy dziennie;/ dziwne to troche...w pierwszej ciąży tego nie miałam:no: doradźcie czy jest to coś normalnego czy nie ???

może sączą ci się wody... lepiej zadzwoń do swojego gin i się zapytaj. Ja osobiście też tak mam ale to dlatego że biorę luteine dopochwowo
 
Ostatnia edycja:
Andrewa, to faktycznie mogą byc wody plodowe, wiec najlepiej pojsc do apteki, tam kupić specjalną podpaskę, która pod wplywem odczynu PH zabarwi sie na wlasciwy kolor, wtedy bedziesz wiedziała czy to wody, jesli tak to udaj sie jak najszybciej do szpitala.
 
lepiej podjedź sobie na IP- oni sprawdza czy to nie wody i przez badanie i na usg...
te wkładki cz tez paski z apteki nie zawsze sa wiarygodne, bo jak masz stan zapalny to tez sie zabarwia i tylko mozesz sie niepotrzebnie zestresowac...
 
może jestem ciemna ale IP czyli??? kurcze to się zdenerwowałam..a jeśli to wody to czy wiecie dlaczego tak się dzieje???miała któraś z was podobny problem??
 
a ja dzwoniłam do mojej gin... powiedziałam jej o tych swędzących krostkach... stwierdziła że to może być od kwasu i kazała przestać go brać a jak to nie przejdzie to pewnie zleci jakieś dodatkowe badania.... ale jak na złość przyplątała mi sie jakas infekcja pochwy ... ;/ swędzi i piecze masakra.... za tydzień mam wizyte i nie chce juz kolejny raz przekladac wiec mysle ze wytrzymie, pozdrawiam wszystkie dziewczyny :)
 
reklama
Do góry