reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Niepokoje w ciąży

VeronicaMelania wielkie gratulacje. Ja też miałam ciężki poród - sn, ale jakby mi dali drugą szansę to też bym wybrała sn...to po prostu trzeba przeżyć,a i tak po wszystkim zapomina się o bólu :-). Jeszcze raz wszystkiego najlepszego.
 
reklama
ja Sachol stosowałam i nie było problemu :) mała też urodziła się zdrowa :) przecież nie stosuje się całej tubki tylko niewielką ilość :)
 
hej dopiero teraz widze ze juz urodzilas. no w koncu !! :-D Gratuluje !!

VeronicaMelania wielkie gratulacje. Ja też miałam ciężki poród - sn, ale jakby mi dali drugą szansę to też bym wybrała sn...to po prostu trzeba przeżyć,a i tak po wszystkim zapomina się o bólu :-). Jeszcze raz wszystkiego najlepszego.

heh no ja tez drugi raz bym rodzila mimow szystko sn. to nie takie straszne jak ludzie mowia.
nom ja o bolu szybko zapomnialam :))
 
ja szczerze mowiac myslalam na poczatku o cc a potem zaczelam czytac rozne rzeczy i sie przestraszylam :-D

ale nie zaluje ze mialam porod sn. to bylo najlepsze przezycie !! no i jak ma maluszka polozyli na piersi...od razu sie w nik zakochalam :zawstydzona/y:
 
Witam, jestem studentką V roku psychologii i piszę pracę mgr na temat lęków kobiet w ciąży i w związku z tym potrzebuję waszej - przyszłe mamusie pomocy
icon_smile.gif
Pomoc ta miałaby polegać na wypełnieniu 2 krótkich kwestonariuszy
icon_smile.gif
Będę Wam niezwykle wdzięczna
icon_smile.gif

Możecie pisać do mnie maile albo zamieszczać tu swoje adresy mailowe a ja odezwę się pierwsza
icon_smile.gif

karolinakaczorowska@o2.pl
Karolina
 
osobiscie mnie ten problem nie dotknął, ale moja przyjaciółka walczyła z tą dolegliwoscią, z tego co wiem to niestety musi przejsc samo, ale najlepiej zadzwonić do ginekologa i skonsultowac. Dolegliwość jest nieprzyjemna ale z tego co wiem to dosc częsta.
 
reklama
Do góry