reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Niepokoje w ciąży

nie byłam wczoraj boi nie miałam z kim chorego synka zostawić a dzisiaj od rana próbuje sie dodzownić do gina i nie odbiera więc mnie szlak trafia;/
 
reklama
No więc byłam u lekarza...okazalo się że mam pogłębiona anemie i totalnie wycieńczony organizm...studia,dogoterapia,4latek w domu i wogóle za aktywn ajetsem :sorry:dodatkowo prze siedzenie po 14 godzin na uczelni przez jeden dzień z noga na nogę spodoało że powstała grzybica i to ona wywołała infekcje i coś tam się zaczeło sączyć:-(zapisala mi pełno lekarstw...problemem też są skurcze :shocked2:wczoraj dostałam w nocy i miałam co 6 minut a potem poprostu odeszły:eek: oj maluszek za szybko się wybiera na ten świat:szok:kiepski dzień...wogóle jakiś kryzys mam bo non stop rycze i użylam się nad sobą a to dziwne bo zawsze to ja byłam taka że wszytskich pocieszałam i myslałam pozytywnie...może to hormony?? nie wiem...
 
Andrewa, ja takze jestem z Poznania:) gdybys nie miala z kim zostawic synka nastepnym razem to sie odezwij, ja siedze z mlodym w domku wiec mozemy sie zaprzyjaznic z Twoim Synkiem:) jak by co pisz prywatną wiadomość. Pozdrawiam:)
 
hej dziewczyny
dfawno mnie nie bylo :(
mam malo czasu dla siebie x(

a tak btw to mam nowe zdjecia nalego x)
r09s3b.jpg

m8hcex.jpg
 
Witam.Jestem nowa i chciałam zaciągnąć porady od was-kobiet,które są w ciązy i maja pewne informacje na ciazowe dolegliwosci.Wczoraj robiłam test ciazowy i pokazał mi 2 kreski.Dzis wogole jest termin @.Jeśli chodzi o objawy to mam nastepujace:silne zawroty głowy,lekkie mdłości,ale to czasem,czeste oddawanie moczu-nawet bardzo czeste,senność.Ale moje pytanie dotyczy dolegliwosci zwiazanych z podbrzuszem-tym co tam sie dzieje.Czuje jak rozciaga mi sie macica,po bokach wiazadła.Ale czy w tak wczesnej ciazy w jakiej ja jestem(jutro dowiem sie ktory to tydzien,bo mam wizyte u ginekologa)moga pojawiac sie takie lekkie parosekundowe ukłucia na środku podbrzusza a dokładniej nad naszym narządem??? tak nisko??? czy to nie jest niebezpieczne??? czytałam,ze zadne skurcze,bóle itd w tej czesci podbrzusza nie sa mile widziane...dodam,ze 2 lata temu miałam dwie ciaze obumarłe:( prosze doradzcie mi bo kto jak nie wy...pozdrawiam
 
Dziewczyny prosze o poradę. Dwa dni temu miałam jednorazowe rozwolnienie, przy którym bardzo bolał mnie brzuch, doslownie myslałam,że mi go rozerwie. Czy taki krotkotrwaly ból ( całe zajście trwało może 20 minut) mógł zaszkodzic dziecku?
Nie wiem czy ta biegunka to nie efekt zaparć ciągłych w ciązy i może musiało mi ulżyc raz :zawstydzona/y: Jak sobie radzicie z zaparciami?
 
reklama
Do góry