reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Niepokoje w ciąży

reklama
dzieki wielkie :)

Mały przystojniak :D Ty masz Emilka a ja będę mieć nie długo Emilkę :) piękne imię :)

Oo jak milo;d
tez mi sie to imie bardzo podoba :))

wgle wczesniej myslalm o takich imionach: maks, kacper, tymon, kevin, august i emil, no i w koncu sie na emila zdecydowalam bo malo ze krotkie to ladne i slodko brzmi :-)
 
Veronika jak ja sie cieszę ze masz synusia już przy sobie. Gdzie napisałas o porodzie; bo szukam i nic nie widzę.
GRATULUJE!!!!!
 
do szpitala pojechalam jak zaczely mi wody mocno leciec.
meczylam sie jak chol**a kiedy dostalam skurcze, ktore pojawily sie po przebbiciu pecgerza plodowego. to byla masakra - najgorsza noc w moim zyciu. Skurcze dostalam o 22 i mielam je do 7 rano nast dnia. Wtedy lekarze stwierdzili ze zaraz zacznie sie akcja porodowa. przyjechali rodzice. przyszla do mnie mama i dostalam takie skurcze ze myslalam ze zaraz na ksiezycu wyladuje ;-/ no i jak przyszla polozna powiedziala ze urodze w czasie pol godziny - 3 godziny... no i o 9.45 urodzilam :))

a co do lekarzy to byli tacy w miare. najgorsza byla pielegniarka ktora miala akyrat zmiane w noy kiedy mialam te okropne skurcze. reszta byla super :-D
 
reklama
bo mam makabrycznie waska miednice bo ja sama mała.mam w ksiązeczce okreslone że miednica ma 24.26 .24 czy coś takiego.a o macicy napisane ze rozmiar 12latki.A czezgo sie spodziewac było jak wazyłam mniej niż 40 kilo na poczatku ciazy przy wzroscie 152
 
Do góry