reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Niepokoje w ciąży

reklama
hej:)
widze ze gadalyscie o mnie :-D

aguska - dokladnie, urodzilam tydzien temu. maluszek jest zzdrowy. strasznie duzo ostatnio spi. w nocy go na karienie musze budzic a on i tak nie chce. za dobrze mu sie spi :-D
no i o dziwo juz nie placze przy kapieli i przewijaniu :-)
 
Sachol-masc dentystyczna czy mozna stosowac w ciazy? Czy ktoras z was stosowala? Slyszalam ze jest dobra na dziąsła itp ale boje sie ze zaszkodze małemu..a na wizyte u dentysty czekam.pozdrawiam cieplutko.
 
ogolnie pierwsze 4 dni byly straszne. maly wgle nie spal.bylam tak zmeczona i rozdrazniona ze szkoda gadac.
teraz juz lepiej. Emilek przesypia prawie cala noc :)

a maly wazyl 3670 i mail 57 cm :)
 
hej mam takie pytanie...od dzisiaj z rana moje dziecko zaczelo sie dziwnie ruszac... tzn rusza sie normalnie ale tam gdzie chyba ma nozki po prawej stronie pod zebrami odczuwam taki jakby rowerek przez niego robiony tak ja wiem...co 10 min czasem co pol godz ale na pewno jeden min na godz... czy to moze cos sie dziac? czy mu po prostu ciasno?? czulam taki rowerek wczesniej ale nie tak czesto... wszystko oprocz tego jest ok normalnie sie rusza ale to mnie w sumie troche niepokoi...nie wiem czy sie tym martwic czy nie bo to trwa z sekunde i potem normalnie juz ale i tak to wraca...dodam ze te ruchy sa wlasnie bardzo szybkie...takie przebieranie nogami lub otrzesywanie jakies
 
może maluszek przygotowuje się już do porodu, przybiera pozycję i jest mu troszkę niewygodnie, stąd te ruchy? :)
ja po tych gwałtowniejszych ruchach normalnie się rusza, to myślę, że nie ma powodów do obaw. Moja mała czasem też wykonuje szybkie, gwałtowne ruchy. Może po prostu coś im się w danej chwili nie podoba ;)
 
reklama
ale od rana by mial focha na mnie kilka razy na godzine??:sorry2: kurcze nie wiem narazie sie troche uspokoil... zobaczymy do wieczora jak cos to najwyzej jak maz z pracy wroci to zadzwonimy do poloznej... nie chce zeby mial cos z serduszkiem czy bog wie co...
 
Do góry