reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Niepokoje w ciąży

reklama
dzwonilam do szpitala i mam poczekac jeszcze do wieczora a jakby to sie nie zmienilo to wtedy do nich zadzwonic..zobaczymy mam nadzieje ze przejdzie.
 
mój maluszek pare razy dziennie tak jakby drżał.Ja tak odczywalam .Takie szybkie ruchy strasznie.BYłam wtedy w szpitalu i było ok i uznałam ze ma coś z nózką co coś bo tak jak Pani mówi takie dziwne ruchy były.Urodził się zdrowy a tez ddziało się to r\przy końcu ciąży
 
to znaczy ze to normalne?? bo wlasnie jak go dotykam tam gdzie ma stopki to go to jakby uspakaja i nie przestaje drzec... strasznie sie wystraszylam bo nigdy takich drgawek nie mial a jeszcze kilka razy na godzinke...teraz sie akurat uspokoil ale nie chce sie za bardzo krecic zeby mu jak cos nic nie zrobic... az sie mezowi rozplakalam przez tel bo nie wiem z czego to... przez tel mi polozna powiedziala ze to nic nie powinno byc, ze trzeba sie martwic gdyby sie nie ruszal a moj sie normalnie rusza oprocz tych drgawek dzisiejszych... mam dzwonic wieczorem jak tak nadal bedzie ...ale poki co odpukac w niemalowane...uspokoil sie troszke...
 
nie mam pojęcia czy to normlane ale mooj tak mial.Pierwsze co zrobiłam po porodzie sprawdzałam mu stupki.:Dpo porodzie też tak drgał troszkę.Gdzis kiedys czyalam że tak jest ,że tak może być ale ja się nie wypowiadam bo nie mam pojecia,ani troche.Mój też tak czasem robił odgłosy pekniętego balonu.

A te drgania z tego co czytałam teraz w internecie to niedojrzaly ukiład i wiele dziewczyn tak ma.POczytaj sobe.To tak jakby motyl fruwł czy coś/
 
Ostatnia edycja:
a ja się pochwale że widziałam małego na zdjęciach i jest piekny!!:)

haha wiem ze jest ladny :-D bo moj :-D

a tu ja z Emilkiem :))
2i1f8yv.jpg
 
reklama
Do góry