reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Niepokoje w ciąży

sil_89
ja mialam jasne przez cala ciaze, w ogole mialam nieszczegolnie ciazowe piersi oprocz wielkich, widocznych zyl. Siare dostalam kolo 28 tygodnia, z mlekiem nie mialam zadnych problemow. Jezeli lekarz sie nie dopoatrzyl zadnych nieprawidlowosci to po prostu masz taka urode;-)
 
reklama
livastrid - dzięki za uspokojenie :) oh też mam takie wielkie widoczne żyły, wręcz fuj, no i biust mi skoczył o dobre dwa rozmiary... a jak to bolało na początku... siary jeszcze konkretnie nie zaobserwowałam, choć takie jakby granulki malutkie kremowe...
 
sil_89, ;-)nie mialam duzo siary, ale raz na jakis czas cieklo od tego 28, a jak mleko dostalam to lawinowo:-D a tak u mnie tak na 1,5 rozmiara poszlo, koncze teraz karmienie i sie zmniejszyl juz, ale te niebieskie paskudy mam nadal
 
livastrid - uh ja mam nadzieję, że te niebieskie paskudy zejdą prędzej czy później. Nosiłam duże B teraz noszę D... w dodatku ostatnio mnie żebro boli pod jedną piersią a jak siedzę i mi się na brzuchu biust opiera to już nie do wytrzymania...
 
reklama
Do góry