reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze zdrowie, samopoczucie, wizyty u lekarzy...

Ewunia - ty się boisz? Wydawało mi się, że jesteś wśród nas najodważniejsza :tak:
Głowa do góry!! Wszystko będzie dobrze. Na pewno dzidzia sama yskoczy :-)

My dziś byłysmy sprawdzić jak Gabi rośnie - waży już ponad trzy i pół kg :-D
Chociaż wiem czemu jestem niewyspana :sorry2: Szkoda że szkraby same nie moga się dostawiać do mleka.

Nie wiem czy to pytanie już się gdzies nie pojawiło. Jeżeli tak to bardzo przepraszam.
Czy szczepicie i co sądzicie na temat szczepionek na rotowirusy i pneumokoki?
 
reklama
Taaaaa Ariada, nie boję się, tylko przebieram gaciami... :-D:-D:-D sama ta świadomość przyprawia mnie o głupawkę ;-) hehe czy sama... przebiją worek dadzą oxo i kiedyś tam wyskoczy...

Ja na rotawirusy szczepiłam i drugą też zaszczepię, a pneumo mamy takiego farta że jest refundowana przez prezydenta miasta i mamy za friko i też szczepiłam :-D właśnie Julka jutro musi być zaszczepiona :szok: Bóg zapłac za przypomnienie, bo bym nie pamiętała grrrr
 
Wiec tak jak napisała Ewunia znowu mnie odeslali do domu !!!
Najpierw zrobili wywiad i przyjecie na oddział, przyszedł lekarz zrobil usg dzidzia przytyla ma juz 3084g +/- 15%. Pozniej badanko okazało się ze szyjka bez zmian rozwarcia brak ale na fotelu złapał mnie skurczyk no to pan doktor zafundowal mi masaz szyjki i powiedzial ze specjalnie dla mnie rozwarcie na 1 cm ;-) nie bylo mile ale coz myslalam ze pojde na porodowke wiec chcialam byc dzielna.... pozniej wysali mnie na ktg po ktg oczywiscie skurcze co 10 minut i to silnie do 80 dochodzily, zawolali mnie do gabinetu i co???? "Pani jeszcze pojdzie na 2 dni do domu bo zapis ladny rozwarcie ruszyło to jest nadzieja ze samo sie ruszy" no i oczywiscie na porodowce pelno tloczno bo na 6 lozek przypada 9 rodzacych !!!
Jestem zla wscikla i mam wszystkiego dosc !!!! :-(
 
Nie wiem czy to pytanie już się gdzies nie pojawiło. Jeżeli tak to bardzo przepraszam.
Czy szczepicie i co sądzicie na temat szczepionek na rotowirusy i pneumokoki?

Ja nie cierpię szczepionek, lekarstw i wszelkich innych medycznych specyfików. Gdybym mogła nie szczepiła bym małej na nic, ale część jest obowiązkowa więc muszę. Nie szczepię na żadne rotawirusy, pneumokoki i inne. Moja znajoma położna powiedziała mi, że nie ma jeszcze dokładnych badań odnośnie tych szczepionek i nie wiadomo jak dzieci szczepione dziś zareagują na nie za jakiś czas, za kilka lat. Ja nie szczepię. Pomijając już kwestię finansową. bo żeby to naprawdę zadziałało to trzeba przyjąć jakieś tam okreslone ilości tych szczepionek a kwota już wtedy liczy się nie w setkach złotych tylko znacznie więcej.
 
Witam. Ja o problemie w połogu. 3 tyg temu urodziłam, Do wczoraj miałam normalne odchody poporodowe, coraz bardziej skąpe, brunatne, lekko śmierdzące:baffled:.
Dziś rano krwawię jak na okres:szok:Czy to jest możliwe abym dostała już okres:confused:Zaznaczę ,że karmię piersią i nie dokarmiam małej ( dwa razy tylko dostała butle jak musiałam wyjść z domu )
 
to chyba raczej nie okres - zawcześnie jakoś jeśli krwawienie niustanie w ciągu 2-3 dni lub sie nasili udaj sie lepiej do swego gina w ramach pocieszenia dodam ze ja wciąż plamie brudami a to już ponad miesiąc od porodu :dry:
 
Witam. Ja o problemie w połogu. 3 tyg temu urodziłam, Do wczoraj miałam normalne odchody poporodowe, coraz bardziej skąpe, brunatne, lekko śmierdzące:baffled:.
Dziś rano krwawię jak na okres:szok:Czy to jest możliwe abym dostała już okres:confused:Zaznaczę ,że karmię piersią i nie dokarmiam małej ( dwa razy tylko dostała butle jak musiałam wyjść z domu )


Też się kilka dni temu zastanawiałam czy to możliwe...... 28 maja miałam CC, poźniej przez 2,5 tyg normalne odchody poporodowe a koło 22-23 czerwca normalnie skrzep + świeża krew. Nie wiem czy to był okres, ale zobaczymy czy się powtórzy po jakiś 28 dniach. Innej możliwości sprawdzenia chyba nie ma..... No i muszę teraz uważać aby Klaudia za szybko rodzeństwa nie miała ;-)
 
Ja tez brudze odchodami a krwe pojawia sie co kilka dni Przyznam szczerze ze mogloby sie to juz skonczyc ...a wogole dziewczyny uzywacie nadal podpasek czy moze tamponów ? z tym drugim byloby mi wygodniej przy upale 28st
 
reklama
Do góry