reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Nasze zdrowie, samopoczucie, wizyty u lekarzy...

Hej!
Ja bym jednak chciała wytrzymać do końca 37 tygodnia, czyli niecałe 2 tygodnie, a później.. niech się dzieje wola Nieba :-) Mam już dość tych skurczy w pachwinach, łydkach i pupie :wściekła/y::wściekła/y:

Dziewczyny ja mam pytanie czy wasi lekarze robią w ostatnich tygodniach ciąży wymazy bakteriologiczne czy trzeba samemu o tym pomyśleć i czy jest sens to robić?:baffled:
Ja miałam robiony, jak byłam w szpitalu w 32 tygodniu. Wypisali mnie, zanim przyszły wyniki, więc do tej pory nie wiem, czy wszystko ok. No ale myślę, żeby dali znać, jakby było coś nie tak. W każdym razie, będę rodzić właśnie w tamtym szpitalu, więc jakby co, to wyszukają wyniki. W końcu wszystko powinno być w mojej karcie.
A sens robienia chyba jest. Chodzi o to, żeby dziecko w trakcie porodu siłami natury nie zaraziło się czymś od ciebie. Wg mnie lepiej dmuchać na zimne.
 
reklama
Ostatnio pisałam Wam, że czuję się świetnie... chyba zapeszyłam, Zaczęły mi puchnąć stopy a to duży dyskomfort.

Jak to jest u Was?

A z tym majowym obciachem to oczywiście żartowałam. Powiem szczerze, że chciałabym urodzić jak najszybciej = kiedy to będzie możliwe (termin 6.06)
Pozdrawiam
 
Dziewczyny ja mam pytanie czy wasi lekarze robią w ostatnich tygodniach ciąży wymazy bakteriologiczne czy trzeba samemu o tym pomyśleć i czy jest sens to robić?:baffled:

Tu w UK lekarze nie robia, ale ja bede robic prywatnie. Na przyklad GBS jest zbyt powazne w skutkach u maluszkow jesli by doszlo do zakazenia podczas porodu.
 
Kurcze to wy już 1 nogą na porodówce :tak::tak::tak::tak: , ja tam mam nadzieje szczęśliwie donosić do 28 czerwca

Andzia ja też mam nadzieje do terminu (30.06) doczekać :tak:. Z tego wynika że zamykamy peleton :-D.

Dziewczyny ja mam pytanie czy wasi lekarze robią w ostatnich tygodniach ciąży wymazy bakteriologiczne czy trzeba samemu o tym pomyśleć i czy jest sens to robić?:baffled:

Ja miałam robione takie badania 14.04. i gin na ostatniej wizycie powiedział że mam się do porodu z tymi wynikami stawić.
 
Mi też stopy zaczęły puchnąć :wściekła/y:a termin mam na 18tego, tylko wg usg wychodzi 26 -30 czerwiec więc dużo czasu mi jeszcze zostało....
 
Mi stopy zaczęły puchnąć ze dwa tyg temu. A teraz od rana spuchnięte- wciskam tylko adidasy. W przyszłym tygodniu komunia i mam nadzieje,ze uda mi się kupić jakieś klapki. Termin z OM mam 11.06, a z usg 30.05- ja chciałabym na samym początku czerwca urodzić- i takie mam też przeczucie. Brzuszek tez jest trochę niżej. Ogólnie naprawdę cieżko dźwiga mi się ten cieżar. Już nawet nie narzekam na kręgosłup czy pachwiny- dużo gorzej z tymi stopami.We wtorek wizyta to się dowiem jak tam spawy stoją ile jeszcze nam zostało:)
 
Inja, mnie stopy nie puchna, choc pogode mamy ku temu spzyjajaca:tak: Jedyne, co mnie wkurza, ze butow wiazanych i zapinanych juz sama nie zaloze, jestem skazana na malza. Jednym slowem, jak go nie ma, to jestem uziemiona w domu:baffled:

Co do wymazow z pochwy, moj gin robi je, co wizyta, wiec jestem na biezaco:tak:;-)
 
reklama
ja bakteriologie też mam co wizytę robiona.A tak wogole to się zastanawiam jakie badania sa obowiązkowe do szpitala?. Nie chciałabym się "obudzić z ręką w nocniku". Sporo już mam zrobione, ciekawe co jeszcze mnie czeka.
 
Do góry