reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze zdrowie, samopoczucie, wizyty u lekarzy...

reklama
Witam dziewuszki:-)

Spac ne mogłam cała noc tylko myslałam niewiem ale to jakos tak samo sie mysli, bardzo chciałabym zeby wszystko było ok.
Przeleciałam juz chyba cały net i czytałam na temat torbieli u noworodków....nic specjalnego sie nie dowiedziałam ......wszedzie to samo pisza , denerwuje sie jak cholera aby do 16-tej pojade do ginka niech zobaczy co jest dzis jak to samo co wczoraj wiec to torbiel....narazie staram sie myslec pozytywnie.....jak wróce napewno zaraz wam napisze co i jak mam nadzieje ze dzis tylko odbre wiesci beda ode mnie....dziekuje za trzymanie kciuków napewno sie przydadza....

Ciesze sie ze u tych co były na wizytach wszystko OK....

Miłego dnia kochane:-).
 
hej:tak::tak::tak: ja też już po wizycie...według usg to 33 tydzień (om 32tydz) lekarz powiedział że za 5 tygodni już mogę rodzić:tak: dzidzia ułożona do porodu, serduszko biję ja trzeba:tak: wyniki powiedział że mam tak dobre jak bym w ciąży nie była:-D:-Dogólnie wszystko dobrze:tak:
jak mi powiedział że niby za 5 tygodni mogę już rodzić to się zdziwiłam:szok::szok:ale wolałabym w 38 tyg urodzić bo już strasznie doczekać się nie mogę:-D:-D:-D
 
Moni_ju, Magni bardzo się cieszę, że wszystko u Ciebie ok :tak::-).

Blumetka trzymam kciuki!!!

ja również!!!

Ja od dwóch dni mam skurcze w łydkach i stopie strasznie mi to przeszkadza... i dokucza mi ból w pachwinie głównie prawej o czym wcześniej pisałyśmy już. Poza tym może być. Na wizytkę wybieram się 5 maja, może będą już jakieś konkrety:sorry:
Pozdrawiam i życzę miłego dnia
 
Blumetka-trzymaj się:biggrin2: , wszystko będzie dobrze.
Ja od 2 dni wieczorami ma takie skorcze ze nie wiem jak lezec i do tego straszny bol w pochwie jakby mi ja ktos szpilkami nakłuwał i rozciagał zarazem
 
reklama
Hej dziewczyny, odebrałam właśnie wyniki badań krwi i moczu i w badaniu bakteriologicznym moczu mam napisane: ogólna liczba bakterii w 1ml moczu wynosi 10^2 - pojedyncze ziarniaki Gram (+). Czy któraś wie, co to oznacza? Miałam mieć też robiony antybiogram, ale za niego oddano mi pieniążki to chyba znaczy, że nie wyhodowano nic groźnego? Pani w laboratorium nie chciała nic powiedzieć, bo powiedziała, że od interpretacji wyników jest lekarz. Wizytę mam jutro, ale fajnie by było wiedzieć już teraz co to takiego. Pomożecie?:)
 
Do góry