reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze zdrowie, samopoczucie, wizyty u lekarzy...

Mam nadzieje, ze Twoja niunia nie odstaje za bardzo od Tymka... bo co, tylko ja mam sie pomeczyc aby urodzic klocusia? ;-).
Wszystkie musicie sie solidaryzowac ze mna i zaczac tuczyc maluchy :-D:-D:-D.

Niech wazy ile chce, byle zdrowy byl!! :tak:

No to będzie chłop jak dąb :-p:-D, ja napiszę 1.04. czy na pewno Córcia i jak duża!
 
reklama
Tau rany boskie Ty się uspokój:-).... Tymek to będzie prawdziwy Herkules:-)
Jak tak dalej pójdzie to nie skończy się na 4 kg ale gdzieś 5 kg:tak::tak::tak:
Moja niunia drobniutka ale gin mówi, że standard i rozwija się książkowo bo w końcówce 30 tc waży ok. 1400. Trochę się zmartwiłam, bo myślałam, że za mało-ale okazało się, że wcale nie. Poza tym te pomiary są tak na oko a oko pana doktora czasem się myli;-)

15406844d8.png
 
Tau, mozemy sobie podac reke:tak::-) Mnie tez przystojniak rosnie:tak: i dobrze, bedzie chlop jak dab:tak::-) Damy rade, nie wazne czy naturalnie czy z cc:tak:
 
Tau, niezły ten Twój bąbelek :-D
Chyba na dobre wyszło, że trafiłaś do innego lekarza - ja sama na usg chodzę do innej lekarki, ot właśnie po to, żeby mieć bardziej obiektywne dane :tak:
Cieszę się, że wszystko ok i trzymam kciuki, żeby tak zostało.

Wg tej siatki centylowej, przy poprzednim usg moja mała była ok. 50 centyla, tak odrobinkę poniżej, więc mam nadzieję, że tak już pozostanie, bo w 40. tygodniu ważyłaby ok. 3,5 kilo :tak:

Ja już swojego klocusia urodziłam, 4270 ważył, przypominam! Więc chyba już jestem zwolniona z pasienia Kseni? ;-)

A Madziumba to chyba jakieś wklei zdjęcia na potwierdzenie swoich słów tego 1 kwietnia - inaczej nikt nie uwierzy! :happy:
 
Tau, choć jesteś pyskata, to Cię pocieszę ;-)
Frysia urodziła się długa na 59 cm, a ciuszki na 56 były na nią przyduże - od urodzenia się naszych dzieci do momentu, jak się "wyprostują" minie trochę czasu, więc ubranka się nie zmarnują :-D

A ja słyszałam kiedyś tam opinię, że te dzieci dorodne takie po witaminach dla ciężarnych. W poprzedniej ciąży wpierniczałam Maternę, w miarę od początku ciąży. T
Teraz zaczęłam brać od niedawna Feminatal, mam nadzieję, że nie spulchni mi córci nadmiernie :-)
 
No no Tau,rzeczywiscie z Twojego malenstwa juz nie taki maluszek:-):-)
Super ze wszystko okay,a ubranka najwyrzej beda przykrotkie i tak bedzie lato to maly niezmarznie,moze wystarczy sama pieluszka:-D:-D:-D
 
reklama
Dziewczyny, które biorą Fenoterol - zerknijcie sobie w ulotkę na skutki uboczne :-D
Pierwsze zdanie brzmi: " może wystąpić bicie serca" :-D:-D:-D
A to nowość! Myślałam, że mi serce bije od zawsze :-D:-D:-D

Ale faktycznie zauważyłam, że po tym fenoterolu mam przez jakąś godzinkę kołatanie serca.
Normalne ciśnienie moje, to ok. 100/50, puls 75-80. Po zażyciu fenoterolu ciśnienie 120/80, puls 105 :szok:
Dobrze, że do tego fenoterolu przepisał mi Izoptin na uspokojenie kołatania :-D Bo bym chyba wykorkowała :-D
 
Do góry