reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze zdrowie, samopoczucie, wizyty u lekarzy...

Hej Dziewczynki:biggrin2::biggrin2::biggrin2:
Dzwoniłam dziś do położnej ze szpitala w którym chce rodzić i umówiłam się z nią we wtorek:biggrin2::biggrin2: także po patrze sobie na salę do porodu ...dowiem się apewno czegoś więcej bo jak na razie to zielona jestem:sorry2:

Ja w tych sprawach jestem kompletnie w rosole :-D A jeszcze mi doszło oswojenie opcji "cesarka" - muszę być przygotowana i na to... Czyli chyba muszę znaleźć 2 rozwiązania, być może nawet 2 różne szpitale, w jednym położną - do naturalnego, w drugim lekarza - do cesarki... Eeee :baffled:
 
reklama
Ja w tych sprawach jestem kompletnie w rosole :-D A jeszcze mi doszło oswojenie opcji "cesarka" - muszę być przygotowana i na to... Czyli chyba muszę znaleźć 2 rozwiązania, być może nawet 2 różne szpitale, w jednym położną - do naturalnego, w drugim lekarza - do cesarki... Eeee :baffled:
Ja wolę to wcześniej załatwić bo w warszawie to potem nie wiadomo jak będzie a nie chce żeby potem mnie odsyłali do innych szpitali więc wolę już zapłacić położnej:tak:
 
Właśnie wróciłam od lekarza, byłam u niego pierwszy raz. Miły facet i wydaje się kompetentny a najważniejsze, że pracuje w szpitalu w którym chciałabym rodzić :tak:.

Okazało się, że mam nie najlepszy wynik glukozy 50 g:-( i muszę powtórzyć za trzy tygodnie glukozę ale już 75g:-(. Jestem podłamana, na szczęście pozostałe wyniki są w normach.
 
Właśnie wróciłam od lekarza, byłam u niego pierwszy raz. Miły facet i wydaje się kompetentny a najważniejsze, że pracuje w szpitalu w którym chciałabym rodzić :tak:.

Okazało się, że mam nie najlepszy wynik glukozy 50 g:-( i muszę powtórzyć za trzy tygodnie glukozę ale już 75g:-(. Jestem podłamana, na szczęście pozostałe wyniki są w normach.
Ja miałam 163 po 50g...ograniczyłam cukry i za 2 tygodnie będę robiła 75g...wiesz czasem jest tak że 50 wychodzi powyżej normy a w 75g jest ok:tak::tak::tak:
 
Właśnie wróciłam od lekarza, byłam u niego pierwszy raz. Miły facet i wydaje się kompetentny a najważniejsze, że pracuje w szpitalu w którym chciałabym rodzić :tak:.

Okazało się, że mam nie najlepszy wynik glukozy 50 g:-( i muszę powtórzyć za trzy tygodnie glukozę ale już 75g:-(. Jestem podłamana, na szczęście pozostałe wyniki są w normach.

Madziumba, przecież ta glukoza to sama słodycz ;-) Robisz do dla Martusi! Na pewno wypijesz za jej zdrówko z uśmiechem niejedną szklankę świństwa! :-D
Najważniejsze, że lekarz jest w porzo i że poprowadzi Twoją ciążę do szczęśliwego finału! :tak:
 
reklama
Dziewczynki dziś w nocy nie spałam od 1 do 4 . Brzuch mnie bolał jak na okres i dodatkowo był twardy jak kamień. To moja druga ciąża i nigdy nie miałam takich boleści. Czy Wy też tak czasem macie. Co to mogło być?

Plisssssss, jak któraś z Was wie to proszę o odpowiedź bo się martwię a moja pani doktor będzie dopiero we wtorek.
 
Do góry