reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze zdrowie, samopoczucie, wizyty u lekarzy...

reklama
ja biorę prenatal classic, ale strasznie źle sie po mniej czuję, jest mi niedobrze i boli mnie brzuch, więc narazie sobie daruję zwłaszcza że wyniki mam bardzo dobre.
 
ja też biorę Prenatal Classic. Na początku strasznie cieżko było je przyjmowa. Odrazu chciało mi sie je zwracać. i przez kilka godzin czułam jak siedzi mi na żołądku. Kończe to opakowanie i porozmawiam z lekarzem aby zaproponował inny suplement.
 
Tau, ostatnio mi kilka razy pod rzad braklo tchu, ale to byla taka jednorazowa akcja. Tlumacze sobie, ze to dzidzius sie moimi organami bawi i nie stresuje sie wtedy tym.:-)
Dopplera do tej pory nie kupilam, moze i dobrze, bo bym sie wtedy kazdymi zmianami denerwowala.

i z ostatniej chwili, piszac ten tekst leze na lewym boku i cos mnie od srodka popukuje z lewej strony, niziutko...czy to moze byc TO?
 
Ja biorę Feminatal N i płacę za 60 tabletek 36 zł. Biorę 1 tabletkę dziennie podczas obiadu i dobrze się po nim czuję.
 
to ja chyba jestem tu jedyna, ktora nie bierze zadnych witamin, procz Folio (jod i kwas fol. od 4ego m-ca). :confused: Lekarz mowil, ze nie ma potrzeby, jak jem wszystko, przy pierwszych wynikach brakow nie bylo.
 
Carmi ja tez nie biorę żadnych witaminek . Mój lekarz mi powiedział ,że jeśli wyniki badań mam dobre i zdrowo się odżywiam to nie trzeba brać. Jeśli coś z moimi wynikami będzie nie tak to wtedy pewnie przepisze mi jakieś witaminki.

W pierwszej ciąży też tak miałam . Brałam dopiero witaminki pod koniec ciąży bo mi się wkradała anemia.
 
reklama
Carmi, AsiaM
ja również tylko kwas foliowy łykam, ale w poniedziałek robię badanie krwi, a w środę mam wizytę u gin, więc może to się na dniach zmienić
 
Do góry