reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze zdrowie, samopoczucie, wizyty u lekarzy...

witam mam pytanie jestem w 15 tyg 2tyg temu bylam u lekarza i wszystko bylo ok ale od wczoraj mam dziwny bol brzucha ktory momentami sie nasila naq przyklad podczas chodzenie a czasem zanika nie jest rytmiczny ale nie wiem co mam na ten temat myslec.. prosze o pomoc..

Puszczając wodze wyobraźni, wyobraźmy sobie, że Twój post na tym forum przeczyta ginekolog- położnik.... Po jednym zdaniu opisu dolegliwości, bez badania, wątpię, żeby postawił jakąkolwiek diagnozę.
Twoje dolegliwości mogą być spowodowane "banalnym" rozciąganiem więzadeł macicy (normalne, niegroźne), a może zagrażającym poronieniem... Swoją prośbę o pomoc równie dobrze możesz umieścić na forum wróżbiarstwa...
Jeżeli Cię niepokoją dolegliwości- idź do lekarza.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Melduje sie po USG i musze sie pochwalic ze maly wazy ponad 3kg. Duze dziecko. Tak to wszystko ok, widzialam jak sie usmiechnal, slicznie, i tak ladnie buzke pokazal. Pan doktor zdolal mi akurat wszystko nagrac, jego usmiech rowniez, cudowna pamiatka.
 
Ja melduję się po dzisiejszej wizycie, już jestem bez magicznego krążka:-D-trochę bolało, ale dało się przeżyć, za to ulga niesamowita, trochę krwawię.Mały waży już 3100g, serduszko puka ok, wody w normie, łozysko też,szyjka ma już spore rozwarcie-gin powiedział,że jak chcę to mogę rodzić juz dzisiaj-chce ale znając zycie to pewnie jeszcze potrwa:-)
 
Ja chcialam owniez sie zameldowac po wizycie. Kolejne USG i... za tydzien w czwartek mam sie pojawic na stole na cesarke- lekarz stwierdzil ze poniewaz niunia nadal siedzi na pupie wiec juz sie pewnie sama nie przekreci a poniewaz nadal nie najlepiej rosnie to nie beda jej przekrecac - to bedzie 38 tydz 5 dzien ale juz mozna no i moze to bedzie lepsze dla niuni. Troche jestesmy w szoku ale trzeba bedzie zalatwic to wsio.
Acha i znowu mam dostep do neta :)
 
Ja chcialam owniez sie zameldowac po wizycie. Kolejne USG i... za tydzien w czwartek mam sie pojawic na stole na cesarke- lekarz stwierdzil ze poniewaz niunia nadal siedzi na pupie wiec juz sie pewnie sama nie przekreci a poniewaz nadal nie najlepiej rosnie to nie beda jej przekrecac - to bedzie 38 tydz 5 dzien ale juz mozna no i moze to bedzie lepsze dla niuni. Troche jestesmy w szoku ale trzeba bedzie zalatwic to wsio.
Acha i znowu mam dostep do neta :)
Super,że znowu jesteś z nami, trzymaj sie dzielnie
 
dziewczynki gratulacje dobrych wiesci..
Kluseczka- trzymam kciukasy za pomyslny przebieg cesarki
ja w poniedzialek mam przekrecanie malenstwa mam nadzieje ze wszytsko sie uda a jak nie to podziele twoj los.
powodzonka
 
Ja tylko na chwile aby Wam powiedziec, ze mam skurcze co 3 minuty ale delikatne, wiec nadal jestem w domku. Jak sie cos wiecej ruszy to wtedy dopiero pojade do szpitala. W kazdym razie mam nadzieje ze to juz jest to ;-)
 
reklama
Ja tylko na chwile aby Wam powiedziec, ze mam skurcze co 3 minuty ale delikatne, wiec nadal jestem w domku. Jak sie cos wiecej ruszy to wtedy dopiero pojade do szpitala. W kazdym razie mam nadzieje ze to juz jest to ;-)

Dominiko no to trzymam kciuki zebys dzis albo do jutra tuliła maluszka .....jestes juz w tak wysokiej ciazy ze mysle ze to to i oby jak najmniej bolało :elvis::elvis::elvis:
 
Do góry