reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Nasze zdrowie, samopoczucie, wizyty u lekarzy...

No wlasnie to bylo cos na styl skurczykow. Jak przeczytalam gdzies, ze jak wystepuja czesciej, niz 5 razy na godzine, to juz niedobrze, to zbladlam. Choc w sumie tylko przed poludniem byly czestsze, potem sie rozluznilo.
A teraz pytanko, jak dokladnie odczuwa sie to "stawianie macicy"? Czy to taki bol dosc silny, przeszywajacy, ktory az ustawia mnie do pionu, jak siedze?

Co do wicia gniazdka, to ja juz tak mam od poczatku :-) Tyle, ze z poczatku sie jeszcze hamowalam, ale po drugim usg nie wytrzymalam i zaczelam buszowac juz po ebay'u :-) Na tym niemieckim, jest od groma ciazowych ciuchow, nawet takich eleganckich, do pracy. Bardzo duzo nowych, nie noszonych wcale, czy nawet z metkami. I zaczelam sie powoli obkupywac za grosze ;-) Z dziecinnymi staram sie troszke wstrzymywac jeszcze, ale czasem sie poddam, jak zobacze cos slicznego :sorry:
Pokoik juz bym tez planowala, ale poki co tylko tapeta upatrzona (wykladzina zostaje), chociaz nie wiem czy nie za malo dziecieca, bo jest w paski pomaranczowo, zieloniutkie. Z drugiej strony to dzidzi przez pierwszy rok i tak bedzie obojetne, co bedzie na scianach :-)

Nastroje tez mam zmienne, maz poki co sie smieje, ale ciekawe jak dlugo bedzie mial cierpliwosc :sorry:

Co do rozstepow, zaopatrzylam sie w oliwke niemowleca Penaten, ktos kiedys wlasnie oliwke mi polecal, zamast kremow, bo duzo mocniej nawilza. Dobry jest tez krem Galenica na ciazowe rozstepy. Poki co jeszcze na brzuchu cisza, ale uzywalam go kiedys na uda i duzo sie poprawilo.
 
reklama
Też używam oliwki, kremu natomiast nie znam takiego.

A wiecie co, ja mam przeczucie (co tam przeczucie, jestem p e w n a), że chłopaka drugiego będziemy mieli :sorry:
 
ja tez mam przeczucie, tyle za calkiem odwrotne :unsure:
Tym abrdziej, ze ciagnie mnie do slodkiego jak nigdy....
Choc wymarzylam sobie jako pierwszego chlopca, a druga dziewczynke :-p
Maz oczywiscie WIE, ze to bedzie chlopak :-D
 
U mnie z przeczuciem tym razem kiepsko, bedac wciazy z synem od razu mialam wrazenie, ze bedzie chlop:tak::-) i tak tez jest. Teraz zero pojecia, ale kto wie, moze jeszcze mnie oswieci:tak:;-):-D
 
Dzisiaj mnie tak trochę kłuje z prawej strony, cały czas w tym samym miejscu. Czy to rozciąganie czy powód do zmartwienia?
 
No i okazalo sie ze mocz nie taki zly jak moglo mi sie zdawac - ot zapalenie pecherza. Dostalam gynalgin (10dni) i monural (jednorazowa saszetka, do wypicia).


No widzisz a Ty juz miałaś czarne wizje :)

Ja dzis znośnie tylko jakoś ciezko mi sie zebrac do porzadków światecznych do tego musze wziaść zastepstwo za ksiedza dwie soboty pod rzad swoja droga dostalam szalu jak zobaczylam dzis dzieci zeszyty tyle mojej pracy a on przez 4 tygodnie takiego balaganu narobił wrrr
 
ale ci dobrze mi jeszcze sie tak nie zdazyło zebym pojechala na gotowe Nawet w rodzinnym domu zawsze cos wymyslili mi do roboty i obowiazkowi goście bo co to za świeta bez gości :)
 
Dzisiaj kłuć przestało, ale wyskoczyły mi jakieś krostki po bokach brzucha i pod piersiami - może to od nadmiaru mandarynek... Czy któraś z Was miała coś takiego?
 
mi tez sie wydaje ze to od mandarynek moj maz tak ma jak zje za duzo to jest caly zsypany jakby mial różyczke
 
reklama
Chyba zrezygnuję, choć mi teraz najbardziej smakują:/. Wczoraj zjadłam chyba kilogram tych mandarynek:):):). Poczekam parę dni i zobaczymy czy przejdzie...
 
Do góry